Home > Novinky > Domračevová se chce do závodního kolotoče vrátit už v lednu

Domračevová se chce do závodního kolotoče vrátit už v lednu

Darja Domračevová

Darja Domračevová

Foto: Darja Domračevová a Ole Einar Bjørndalen (© daryadomracheva.com)

V říjnu porod, v lednu závody. Tak zní ambiciózní plán Darji Domračevové, která se velmi těší na roli matky a zároveň se jí stýská po biatlonovém světu.

Hned po tom, co Ole Einar Bjørndalen na úterní tiskové konferenci oznámil narození potomka, se k radostné události vyjádřila i běloruská biatlonistka. „Náš život má hodně stran a úhlů a je důležité dostáhnout těch nejdůležitějších cílů v pravý čas. Ve 30 letech je ideální doba na to, abyste měli dítě. Takže budu matkou! Je to velmi vítaná a očekávaná událost v mém životě. Není potřeba dodávat, že je to pro mě teď nejdůležitější.“

Matky mezi aktivními biatlonistkami nejsou žádnou raritou. Z těch známějších můžeme jmenovat Olenu Pidhrušnou, Selinu Gasparinovou či Marii Dorinovou Habertovou. Právě Francouzka v polovině září roku 2014 porodila a v lednu už se objevila ve Světovém poháru. Podobný plán má i Domračevová. „Pokračuji v tréninku, samozřejmě v rozumné míře a pod dohledem lékařů. Pokusím se vrátit v lednu. Naprosto si uvědomuji, že to nebude tak lehké, ale jsem připravena pracovat krok po kroku, abych se dostala do výborné formy. Ani vám nemůžu říct, jak moc mi biatlon a ta atmosféra závodů chybí,“ dodala Domračevová s tím, že prosí o respektování soukromí.

Zdroj: daryadomracheva.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *