Datum narození: 9. 12. 1997Místo narození: Valašské Meziříčí
Bydliště: Rožnov pod RadhoštěmKlub: SKP Kornspitz Jablonec
Výška: xVáha: x
[aps-social id=”77″]

Natálie Jurčová pochází z Valašska, konkrétně z Rožnova pod Radhoštěm. Tam začínala s během na lyžích. Postupně přesedlala na biatlon, s čímž souvisel přechod do letohradského oddílu. V Letohradu zároveň absolvovala soukromé gymnázium. Ve volném čase ráda zpívá, fotí a hraje na akordeon.

Kariéra

2014/2015

Zúčastnila se svého prvního Mistrovství světa juniorů v Raubiči a v dorosteneckých kategoriích obsadila 18., 19. místo a 26. místo. Byla také součástí 10. štafety.

2015/2016

Naskočila do IBU Junior Cupu, kde v konkurenci starších soupeřem obsadila nejlépe 19. příčku. Na Mistrovství světa juniorů v Cheile Gradistei zaujala osmou příčkou ve stíhačce dorostenek a následně pomohla štafetě ke stříbru.

2016/2017

Na IBU Junior Cupu v Pokljuce byla spolu s Milanem Žemličkou čtvrtá v závodě smíšených dvojic, sama pak třináctá ve sprintu. Dobře vyladila formu na Mistrovství světa juniorů v Osrblí, kde byla mezi juniorkami dvakrát 16. a jednou 19.

2017/2018

Opakovaně měla zdravotní problémy a závodila pouze na Mistrovství světa juniorů v Otepää, kde však zůstala v individuálních závodech v šesté desítce a se štafetou byla sedmá.

2018/2019

Vynechala část přípravy kvůli operaci ramene, které ji v posledních letech zlobilo. Absolvovala jediný závod IBU Cupu v Idre, ve sprintu skončila 71.

Poslední aktualizace: 31. 12. 2019