Home > Novinky > Nominace na Mistrovství světa v letním biatlonu 2015

Nominace na Mistrovství světa v letním biatlonu 2015

Logo Mistrovství světa v letním biatlonu 2015

Logo Mistrovství světa v letním biatlonu 2015

Foto: Logo MS v letním biatlonu 2015 (© cheilegradistei.ro)

Hvězdné sestavy posílají na blížící se Mistrovství světa v letním biatlonu v rumunském Cheile Gradistei Polsko, Slovensko či Ukrajina. Naopak Česká republika bude mít zastoupení jen v juniorských kategoriích. Prohlédněte si předběžné nominace.

Arménie

Muži: Georgii Chachaturov

Belgie

Muži: Thierry Langer

Junioři: Loic Dehottay, Tom Lahaye-Goffart

Bělorusko

Muži: Dzmitry Budzilovič, Aliaksandr Darožka

Ženy: Ala Talkačová, Darja Jurkevičová

Junioři: Jauheni Lipaj, Ulaudzislau Miadziucha, Dzianis Piatrou, Anton Smolski

Juniorky: Darja Blašková, Anastasija Kunecová

Bosna a Hercegovina

Muži: Stefan Lopatič, Dejan Mumovič, Mladen Plakalovič

Ženy: Tanja Karasiková, Dejana Kosaračová, Maja Mumovičová

Bulharsko

Muži: Krasimir Anev, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev, Dimitar Partalov, Anton Sinapov

Ženy: Stefani Popovová, Desislava Stojanovová, Emilia Jordanovová

Junioři: Stanislav Angelkov, Vladimir Orjaškov

Chorvatsko

Junioři: Kresimir Crnkovič, Filip Petrovič

Česká republika

Junioři: Jan Burian, Ondřej Hošek, Jakub Procházka, Ondřej Šantora, David Španihel

Juniorky: Markéta Davidová, Natálie Jurčová, Simona Maříková, Anna Puskarčíková, Anna Tkadlecová

Estonsko

Muži: Kalev Ermits, Kauri Koiv, Martin Remmelg, Jan Treier

Ženy: Kadri Lehtlaová, Kristel Viigipuuová

Juniorky: Meril Beilmannová, Regina Ojaová

Finsko

Muži: Sami Orpana

Ženy: Mira Holopainenová

Kazachstán

Juniorky: Galina Višnevskajová

Lotyšsko

Muži: Zans Andrejevs

Junioři: Vjaceslavs Mihailovs

Litva

Muži: Karol Dombrovski, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Rokas Suslavicius

Ženy: Natalija Kocerginová, Natalija Paulauskaiteová

Juniorky: Gabriele Lescinskaiteová, Kotryna Vitkunaiteová

Maďarsko

Muži: Bence Banszki, Karoly Gombos

Ženy: Emoeke Szoecsová

Junioři: Kristof Lagler, David Panyik

Juniorky: Gina Bodnarová, Kitti Hegedusová, Mirella Veresová

Moldávie

Muži: Sveatoslav Maliutin, Bogdan Onofrei, Victor Pinzaru

Ženy: Dimitrita Ciobanuová, Doina Cravcencová

Junioři: Liviu Dubalari, Nicolae Gaidus

Německo

Muži: Christian Heß, Maximilian Janke

Ženy: Helena Gnädingerová, Iris Grandlová, Carolin Leunigová

Polsko

Muži: Grzegorz Guzik, Andrzej Nęzda-Kubiniec, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Szczurek

Ženy: Krystyna Guziková, Magdalena Gwizdońová, Monika Hojniszová, Weronika Nowakowská-Ziemniaková

Junioři: Bartłomiej Filip, Tomasz Jakiela, Mateusz Janik, Rafal Penar

Juniorky: Paulina Krolová, Kinga Mitorajová, Catherine Spierenburgová, Kamila Zuková

Rumunsko

Muži: Cornel Puchianu, George Buta, Marian Danila, Remus Faur, Iulian Pop, Denis Serban

Ženy: Eva Tofalviová, Reka Ferennczová, Florina Cirsteaová, Alexandra Grigoroscutaová, Luminita Piscoranová, Diana Salmanová

Junioři: Raul Flore, Hunor Gego, Tamas Koncsag, Marius Ungureanu

Juniorky: Cornelia Colteaová, Ana Cotrusová, Florina Danilaová, Eniko Martonová, Maria Rasinaová, Oana Valeanová

Rusko

Muži: Anton Babikov, Alexander Černyšov, Matvej Alisejev, Petr Chocholov, Sergej Klyančin, Sergej Korastylev

Ženy: Maria Avdejevová, Elena Badaninová, Anastasija Evsjuninová, Kristina Ilčenková, Olga Kalininová, Jevgenyja Pavlovová

Junioři: Aleksandr Dedjuchin, Eduard Lapytov, Viktor Plitcev, Nikita Poršnev, Igor Proščenko, Kirill Streltsov

Juniorky: Olga Dmitrievová, Natalia Gerbulovová, Elizaveta Kaplinovová, Elena Kručinkinová, Tatiana Novoženinová, Kristina Rezcovová

Řecko

Muži: Apostolos Angelis, Kleanthis Karamichas

Junioři: Dimitrios Kyriazis, Nikolaos Mavridis, Georgios Papasis, Nikolaos Tsourekas,

Juniorky: Maria Tsakiriová

Slovensko

Muži: Tomas Hasilla, Matej Kazár, Miroslav Matiaško, Martin Otčenáš

Ženy: Martina Chrapánová, Jana Gereková, Terezia Poliaková, Natalia Prekopová

Junioři: Simon Bartko, Filip Kramla

Juniorky: Ivona Fialková

Slovinsko

Junioři: Miha Dovžan, Mitja Drinovec, Žan Petrinčič, Nace Žnidaršič

Juniorky: Polona Klemenčičová, Tais Vozeljová

Srbsko

Muži: Edin Hodzič, Emir Hrkalovič, Dejan Krsmanovič

Junioři: Dzenis Avdič, Redzep Hodzič, Mirsad Pejcinovič

Juniorky: Sara Lucičová

Turecko

Muži: Ahmet Ustuntas

Ženy: Buesra Guenesová

Junioři: Zana Oztunc, Mert Furkan Tas, Aykut Tasci, Halil Ibrahim Yilmaz

Juniorky: Zilan Oztuncová

Ukrajina

Muži: Vitaly Kilčyckyj, Dmytro Pidručnyj, Artem Pryma, Dmytro Rusinov, Vladimir Semakov, Sergej Semenov

Ženy: Olga Abramovová, Nadija Bielkinová, Jana Bondarová, Juliya Džymová, Valj Semerenková, Iryna Varvynecová

Junioři: Dmytro Ivasenko, Maksym Ivko, Oleksandr Morijev, Anton Myhda, Denys Nasyko

Juniorky: Anna Kryvonosová, Anastasija Merkušynová, Anastasija Nyčyporenková, Jana Pustovalovová, Snižana Tisjejevová, Julija Žuravoková

Uzbekistán

Muži: Murod Hodjibajev, Khasan Sajdov

Ženy: Oleg Chmelevskij

Velká Británie

Ženy: Amanda Lightfoot

Zdroj: frschibiatlon.ro

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *