Home > Novinky > Do nové sezóny v novém

Do nové sezóny v novém

BiatlonMag

Modernější vzhled a ještě více informací. V pauze mezi sezónami jsme nelenili a připravili pro vás novou verzi webu biatlonmag.cz.

Nejpatrnější změnou je samozřejmě nový vzhled. Hned na titulní straně tak najdete kromě nejnovějších článků také program nejbližších závodů či aktuální pořadí Světového poháru.

Velkou proměnou prošly také profily biatlonistů a středisek. Zvlášť u českých závodníků najdete velmi detailní přehled o jejich kariéře. U středisek se zase třeba dozvíte, kteří čeští biatlonisté tam v minulosti získali medaile.

Naprostou novinkou jsou sekce pravidla a historie. Na jedno místo jsme soustředili informace o bodování závodů, jednotlivých disciplínách či kvótách. Sepsali jsme také podrobnou historii biatlonu od pravěku až po současnost. Rozhodně si nenechte ujít speciální sekci věnovanou úspěchům českého biatlonu.

Tímto vylepšování webu rozhodně nekončí. S blížícím se startem Světového poháru se můžete těšit na další novinky a úpravy, které nám zpříjemní sledování tohoto krásného sportu.

Uvítáme taky váš názor a zpětnou vazbu. Na úvodní stránce v pravém sloupci můžete hlasovat, zda se vám nové stránky líbí. Můžete nás také kontaktovat v případě, že vidíte nějakou chybičku nebo máte jiný podnět k novému vzhledu našeho webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *