Home > Placené články > Sestavte tým pro Ruhpolding a hrajte o ceny v hodnotě 150 €

Sestavte tým pro Ruhpolding a hrajte o ceny v hodnotě 150 €

Zweeler

Hra Fantasy Biathlon 2017/2018 pokračuje i na dalších štacích Světového poháru. Nyní vybíráte 15 biatlonistů, kteří podle vás získají nejvíc bodů na páté zastávce Světového poháru v Ruhpoldingu. Hraje se o zajímavé odměny.


Proč se zapojit do hry Fantasy Biathlon?

  • Ještě víc si užijete sledování biatlonu. Budete hnát kupředu 15 biatlonistů, které si koupíte do svého týmu.
  • Za pouhých 2,50 € si užijete zábavu při sestavování týmu a také radost (někdy i frustraci) při sledování závodů.
  • Pokud sestavíte dobrý tým a porazíte své soupeře, tak se můžete těšit na zajímavé odměny v minimální výši 150 €.

Ve hře Fantasy Biathlon 2017/2018 máte pro každý díl Světového poháru k dispozici 165 milionů, za které si pořídíte 15 biatlonistů. Ti vám budou připisovat body podle toho, jak se jim bude ve skutečnosti dařit. V Ruhpoldingu to bude součet bodů za sprinty a závody s hromadným startem.

Ceny jednotlivých závodníků reagují na jejich aktuální formu. Nejvíce nakupovaným biatlonistou je nyní Martin Fourcade, který vás vyjde na rovných 30 milionů. Nejdražší z českého týmu je momentálně Veronika Vítková, jejíž cena po třetím místě v Oberhofu vzrostla na 9 milionů. Zajímavější koupí tak může být Michal Krčmář za 5,3 milionu.

Svůj tým můžete sestavit až do středy 10. ledna 14:20, kdy startuje úvodní vytrvalostní závod mužů. Na celkového vítěze čeká odměna v minimální výši 33,60 €. Registrace vás přitom vyjde na 2,50 €.

Chci hrát hru Fantasy Biathlon 2017/2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *