Home > Placené články > Tipy na sportovní ocenění pro biatlon závody

Tipy na sportovní ocenění pro biatlon závody

Biatlonová sezóna se již pomalu blíží, a kromě desítek organizačních věcí je k samotné organizaci závodů také důležité zařídit sportovní ocenění pro nejlepší závodníky. Sportovní ocenění jsou důležitou složkou, protože fungují jako ocenění výkonu závodníka a zároveň později jako vzpomínka na závod samotný.

Klasické poháry a medaile

Druhů ocenění je nespočet a organizátoři si mohou opravdu vybírat. Skvělou volbou jsou klasické pozlacené, stříbrné a bronzové poháry a medaile, které mohou být oceněním v každém sportu pouze s obměnou malého štítku se jménem závodu a konkrétního umístěného místa závodníka. Pokud se organizátoři rozhodnou pro tyto klasická oceněni, i mezi nimi si mohou vybírat z různých tvarů a velikostí, barev, designů, zdobení a stužek. Specialitou společnosti Poháry Bauer je nabídka medailí a trofejí zhotovených z akrylátu, který umožnuje tvorbu jedinečných vzhledů.

Biatlonová ocenění

Vedle klasických pohárů a medailí mohou organizátoři zvolit speciální biatlonová ocenění, která jsou úzce spjata se zimním motivem a biatlonovým závodníkem. Mezi nejoblíbenější patří:

  • Trofeje – mají různé tvary a tvořené jsou z různých materiálů (kov, dřevo, sklo). Mohou být rozděleny do dvou typů – trofeje, které připomínají poháry, protože jsou vytvořené do výšky, anebo trofeje, které jsou na menších podstavcích a jsou kulaté. Trofeje jako poháry mají většinou černý podstavec, nad kterým je druhý kovový podstavec, z kterého vychází specifický tvar trofeje, jenž může být zakončen například vločkou. Potištěna je modro-bíle a ve vločce je postava biatlonového závodníka. Velikosti trofejí mohou být různé, stejně tak jako varianty zlatá, stříbrná, bronzová.

  • Plakety – kovové kulaté plakety, které mohou a nemusí být na černých podstavcích, s potiskem sněhových vloček a biatlonového závodníka.

  • Medaile – které mohou být vytvořené z akrylu a potištěné zimním motivem, nebo z kovu. Výběr stuh bývá široký od jednobarevných, po dvoupruhové až tří pruhové stuhy všech různých barevných kombinací.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *