Home > IBU Junior Cup 2019/2020

IBU Junior Cup 2019/2020

IBU Junior Cup je juniorskou obdobou Světového poháru. Skládá se z pěti štací včetně Mistrovství světa juniorů v Lenzerheide a Mistrovství Evropy juniorů v Hochfilzenu. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Junior Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2019/2020.

Pořadí

Kalendář a výsledky

I. díl IBU Junior Cupu – Pokljuka slo
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
12. 12. 10:30 Vytrvalostní závod juniorek Sparková Report Výsledky
12. 12. 14:00 Vytrvalostní závod juniorů Hartweg Report Výsledky
14. 12. 11:00 Sprint juniorek Basergaová Report Výsledky
14. 12. 14:00 Sprint juniorů Bionaz Report Výsledky
15. 12. 11:00 Smíšené dvojice Francie Report Výsledky
15. 12. 13:00 Smíšená štafeta Švýcarsko Report Výsledky
II. díl IBU Junior Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
18. 12. 11:00 Smíšené dvojice Švýcarsko Report Výsledky
18. 12. 13:00 Smíšená štafeta Francie Report Výsledky
20. 12. 11:00 Sprint juniorek Gembická Report Výsledky
20. 12. 14:00 Sprint juniorů Hartweg Report Výsledky
21. 12. 10:30 Stíhací závod juniorek Basergaová Report Výsledky
21. 12. 12:30 Stíhací závod juniorů Giaocomel Report Výsledky
Mistrovství světa juniorů – Lenzerheide sui
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
26. 1. 11:00 Vytrvalostní závod dorostenců Nevland Report Výsledky
26. 1. 14:00 Vytrvalostní závod dorostenek Meierová Report Výsledky
27. 1. 11:00 Vytrvalostní závod juniorů Barchewitz Report Výsledky
27. 1. 14:00 Vytrvalostní závod juniorek Chaljullinová Report Výsledky
28. 1. 11:00 Štafeta dorostenců Norsko Report Výsledky
28. 1. 14:00 Štafeta dorostenek Norsko Report Výsledky
29. 1. 11:00 Štafeta juniorů Rusko Report Výsledky
29. 1. 14:00 Štafeta juniorek Francie Report Výsledky
31. 1. 11:00 Sprint dorostenců Kovalev Report Výsledky
31. 1. 14:00 Sprint dorostenek Zingerleová Report Výsledky
1. 2. 11:00 Sprint juniorů Sørum Report Výsledky
1. 2. 14:00 Sprint juniorek Ševčenková Report Výsledky
2. 2. 11:00 Stíhací závod dorostenců Nevland Report Výsledky
2. 2. 12:00 Stíhací závod dorostenek Gandlerová Report Výsledky
2. 2. 14:15 Stíhací závod juniorů Riethmüller Report Výsledky
2. 2. 15:20 Stíhací závod juniorek Ševčenková Report Výsledky
III. díl IBU Junior Cupu – Arber ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
6. 3. 10:00 Supersprint juniorů Cisar Report Výsledky
6. 3. 13:00 Supersprint juniorek Basergaová Report Výsledky
7. 3. 11:00 Sprint juniorů Hartweg Report Výsledky
7. 3. 14:00 Sprint juniorek Sparková Report Výsledky
Mistrovství Evropy juniorů – Hochfilzen aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
11. 3. 10:00 Vytrvalostní závod juniorů Hornig Report Výsledky
11. 3. 13:30 Vytrvalostní závod juniorek Gandlerová Report Výsledky
12. 3. 10:00 Sprint juniorů Cisar Report Výsledky
12. 3. 13:30 Sprint juniorek Bechová Report Výsledky