Home > IBU Junior Cup 2019/2020

IBU Junior Cup 2019/2020

IBU Junior Cup je juniorskou obdobou Světového poháru. Skládá se z pěti štací včetně Mistrovství světa juniorů v Lenzerheide a Mistrovství Evropy juniorů v Hochfilzenu. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Junior Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2019/2020.

Pořadí

  • Celkové pořadí: junioři – juniorky
  • Sprinty: junioři – juniorky
  • Stíhací závody: junioři – juniorky
  • Vytrvalostní závody: junioři – juniorky
  • Štafety: junioři – juniorky- mix
  • Pohár národů: junioři – juniorky

Kalendář a výsledky

I. díl IBU Junior Cupu – Pokljuka slo
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
12. 12. 10:30 Vytrvalostní závod juniorek
12. 12. 14:00 Vytrvalostní závod juniorů
14. 12. 11:00 Sprint juniorek
14. 12. 14:00 Sprint juniorů
15. 12. 11:00 Smíšené dvojice
15. 12. 13:00 Smíšená štafeta
II. díl IBU Junior Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
18. 12. 11:00 Smíšené dvojice
18. 12. 13:00 Smíšená štafeta
20. 12. 11:00 Sprint juniorek
20. 12. 14:00 Sprint juniorů
21. 12. 10:30 Stíhací závod juniorek
21. 12. 12:30 Stíhací závod juniorů
Mistrovství světa juniorů – Lenzerheide sui
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
26. 1. 11:00 Vytrvalostní závod dorostenců
26. 1. 14:00 Vytrvalostní závod dorostenek
27. 1. 11:00 Vytrvalostní závod juniorů
27. 1. 14:00 Vytrvalostní závod juniorek
28. 1. 11:00 Štafeta dorostenců
28. 1. 14:00 Štafeta dorostenek
29. 1. 11:00 Štafeta juniorů
29. 1. 14:00 Štafeta juniorek
31. 1. 11:00 Sprint dorostenců
31. 1. 14:00 Sprint dorostenek
1. 2. 11:00 Sprint juniorů
1. 2. 14:00 Sprint juniorek
2. 2. 11:00 Stíhací závod dorostenců
2. 2. 12:00 Stíhací závod dorostenek
2. 2. 14:15 Stíhací závod juniorů
2. 2. 15:20 Stíhací závod juniorek
III. díl IBU Junior Cupu – Arber ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
6. 3. 10:00 Supersprint juniorů
6. 3. 13:00 Supersprint juniorek
7. 3. 11:00 Sprint juniorů
7. 3. 14:00 Sprint juniorek
Mistrovství Evropy juniorů – Hochfilzen aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
11. 3. 10:00 Vytrvalostní závod juniorů
11. 3. 13:30 Vytrvalostní závod juniorek
12. 3. 10:00 Smíšené dvojice
12. 3. 12:00 Smíšená štafeta
14. 3. 10:00 Sprint juniorů
14. 3. 13:30 Sprint juniorek
15. 3. 10:00 Stíhací závod juniorů
15. 3. 12:00 Stíhací závod juniorek