Home > Novinky > Přehled novinek: Češi v Hochfilzenu a další nové kombinézy

Přehled novinek: Češi v Hochfilzenu a další nové kombinézy

Kombinézy Itálie

Český tým si osahává dějiště Mistrovství světa, někteří biatlonisté jsou letos poprvé na přírodním sněhu a dva další týmy představily nové kombinézy pro nadcházející sezónu.

Česká reprezentace momentálně podstupuje velmi náročné soustředění v Hochfilzenu. Kromě nabírání formy pro blížící se zimu zde naši poznávají upravené zázemí hostitele Mistrovství světa 2017.

Výbornou zprávou je, že Michal Krčmář je po prodělané viróze již ve 100% pořádku. Naopak Michal Šlesingr má po pádu na kolečkových lyžích problémy s kotníkem, a tak trénuje individuálně. Podrobnosti i s komentáři trenérů Rybáře, Málka a Vítka najdete na oficiálním webu Českého biatlonu.

Francouzský tým nyní pro trénink zvolil Oberhof. V německém středisku se nacházejí i Švýcaři. Finsko v čele s Kaisou Mäkäräinenovou zakončilo dvoutýdenní trénink v Anholzi. Kaisa mimochodem přestavila nový design svých webových stránek (bohužel zatím jen ve finštině).

Pro jiné biatlonisty však již v těchto dnech začíná zima. Na rakouském ledovci v Dachsteinu trénuje celý německý tým. A sníh si Němci podle dostupných fotek vyloženě užívají. Na stejném místě jsou i Slováci.

Doma v Ramsau am Dachstein se pohybují také Rakušané. Ti zároveň v minulých dnech představili kombinézy pro nadcházející sezónu, která pro ně bude výjimečná kvůli domácímu světovému šampionátu.

Nový design kombinéz budou mít i Italové. Na prezentaci před novou sezónou v nich zapózovaly Dorothea Wiererová a spol.

Pořádně rušno je nyní v polském Duszniki-Zdrój. Podívejte se, jak zde probíhá rekonstrukce před pořádáním Mistrovství Evropy v nadcházejícím ročníku.

Foto: Kombinézy Itálie pro sezónu 2016/17 (© FB stránky D. Wiererové)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *