Home > Novinky > Rusové představili novou kombinézu od švýcarského výrobce

Rusové představili novou kombinézu od švýcarského výrobce

Nová ruská kombinéza

Spojení ruského biatlonu a značky Adidas je u konce. Alespoň co se týká reprezentačních kombinéz. Ty budou mít Anton Šipulin a spol. nově od švýcarského výrobce KV+.

Firma specializující se na výrobu holí a vybavení pro běh na lyžích sídlí v Dongiu na jihu Švýcarska. Pro ruskou reprezentaci navrhla světle modrou kombinézu s červenými a bílými prvky.

Kombinézu představila Ruská biatlonová unie na svém Instagramu fotkou, na které pózují biatlonisté Larisa Kuklinová a Dmitrij Malyško.

Foto: Nová ruská kombinéza (© IG RBU)

2 thoughts on “Rusové představili novou kombinézu od švýcarského výrobce

  1. Slušivé. Ale mne spíše zajímá, kdy Rusky vrátí stříbrné medaile za ZOH v Soči a kdy je převezmou naše děvčata. Je podivné, že ve výsledcích v IBU LIVE stále figuruje v onom olympijském závodu Rusko na 2. místě; vypadá to, že IBU bojkotuje rozhodnutí MOV o diskvalifikaci Rusek pro doping hned 2 členek štafety…!! Takže to bude zase jako za Besseberga??? Někdo se bude dřít a jiný jenom zobat?? Proč IBU tento doping netrestá – zatímco jiné případy ano? A jaký je názor redakce magazínu? Proč se naši funkcionáři nedomáhají oněch – našim děvčatům ukradených – medailí?

  2. Nějak jsem nezaznamenal, že by kvarteto našich dívek už ty medaile dostalo… POKUD ANO, zveřejněte to!! A taky zda už dostaly slíbené odměny. A co Vítková a slíbený doplatek z uplynulé sezony?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *