Home > Biatlon v TV

Biatlon v TV

Kompletní program TV přenosů z biatlonu na kanálech ČT sport, ČT2 a Eurosport 1 a 2.

Úterý 14. 1. 2020
13:20 SP Oberhof, štafeta mužů ČT sport záznam
14:45 SP Oberhof, hromadný start mužů ČT sport záznam
Středa 15. 1. 2020
14:00 SP Ruhpolding, sprint žen ČT sport živě
14:15 SP Ruhpolding, sprint žen Eurosport 1 živě
19:00 SP Ruhpolding, sprint žen Eurosport 2 záznam
22:50 SP Ruhpolding, sprint žen ČT sport záznam
Čtvrtek 16. 1. 2020
10:20 SP Ruhpolding, sprint žen ČT sport záznam
11:30 SP Ruhpolding, sprint žen Eurosport 2 záznam
13:30 SP Ruhpolding, sprint žen Eurosport 1 záznam
14:00 SP Ruhpolding, sprint mužů ČT sport živě
14:15 SP Ruhpolding, sprint mužů Eurosport 1 živě
19:00 SP Ruhpolding, sprint žen Eurosport 2 záznam
19:55 SP Ruhpolding, sprint mužů ČT sport záznam
20:00 SP Ruhpolding, sprint mužů Eurosport 2 záznam
Pátek 17. 1. 2020
0:30 SP Ruhpolding, sprint mužů Eurosport 2 záznam
9:10 SP Ruhpolding, sprint mužů ČT sport záznam
14:00 SP Ruhpolding, štafeta žen ČT sport živě
15:00 SP Ruhpolding, štafeta žen Eurosport 1 živě
Sobota 18. 1. 2020
0:30 SP Ruhpolding, štafeta žen Eurosport 2 záznam
1:55 SP Ruhpolding, štafeta žen ČT sport záznam
6:00 SP Ruhpolding, štafeta žen ČT sport záznam
14:15 SP Ruhpolding, štafeta mužů ČT sport živě
17:45 SP Ruhpolding, štafeta mužů Eurosport 1 záznam
20:45 SP Ruhpolding, štafeta mužů ČT sport záznam
Neděle 19. 1. 2020
6:45 SP Ruhpolding, štafeta mužů Eurosport 2 záznam
8:30 SP Ruhpolding, štafeta mužů ČT sport záznam
11:15 SP Ruhpolding, štafeta žen Eurosport 1 záznam
11:45 SP Ruhpolding, stíhací závod žen ČT sport živě
12:00 SP Ruhpolding, stíhací závod žen Eurosport 1 živě
14:15 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů Eurosport 1 živě
14:30 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů ČT sport živě
20:30 SP Ruhpolding, stíhací závod žen Eurosport 2 záznam
21:00 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů Eurosport 2 záznam
22:55 SP Ruhpolding, stíhací závod žen ČT sport záznam
23:45 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů ČT sport záznam
Pondělí 20. 1. 2020
18:45 SP Ruhpolding, stíhací závod žen ČT sport záznam
19:30 SP Ruhpolding, stíhací závod žen Eurosport 1 záznam
19:35 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů ČT sport záznam
20:00 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů Eurosport 1 záznam
22:30 SP Ruhpolding, stíhací závod žen Eurosport 2 záznam
23:00 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů Eurosport 2 záznam
Úterý 21. 1. 2020
3:40 SP Ruhpolding, stíhací závod žen ČT sport záznam
4:30 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů ČT sport záznam
13:05 Zimní olympijské hry mládeže ČT sport živě
Středa 22. 1. 2020
0:30 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů Eurosport 2 záznam
10:25 Zimní olympijské hry mládeže ČT sport premiéra
11:20 Zimní olympijské hry mládeže ČT sport premiéra
12:45 Zimní olympijské hry mládeže ČT sport živě
16:00 SP Ruhpolding, stíhací závod mužů Eurosport 2 záznam
Čtvrtek 23. 1. 2020
14:00 SP Pokljuka, vytrvalostní závod mužů Eurosport 2 živě
14:05 SP Pokljuka, vytrvalostní závod mužů ČT sport živě
18:30 SP Pokljuka, vytrvalostní závod mužů Eurosport 1 záznam
Pátek 24. 1. 2020
2:05 SP Pokljuka, vytrvalostní závod mužů ČT sport záznam
8:25 SP Pokljuka, vytrvalostní závod mužů ČT sport záznam
14:00 SP Pokljuka, vytrvalostní závod žen Eurosport 2 živě
14:05 SP Pokljuka, vytrvalostní závod žen ČT sport živě
23:00 SP Pokljuka, vytrvalostní závod žen ČT sport záznam
Sobota 25. 1. 2020
13:00 SP Pokljuka, smíšené dvojice Eurosport 1 živě
13:10 SP Pokljuka, smíšené dvojice ČT sport živě
14:45 SP Pokljuka, smíšená štafeta Eurosport 1 živě
14:50 SP Pokljuka, smíšená štafeta ČT sport živě
Neděle 26. 1. 2020
2:20 SP Pokljuka, smíšené dvojice ČT sport záznam
3:10 SP Pokljuka, smíšená štafeta ČT sport záznam
12:05 SP Pokljuka, hromadný start mužů ČT sport živě
12:15 SP Pokljuka, hromadný start žen Eurosport 2 živě
14:50 SP Pokljuka, hromadný start žen ČT sport živě
15:00 SP Pokljuka, hromadný start žen Eurosport 1 živě