IBU Cup 2021/2022

IBU Cup je druhým nejvyšším biatlonovým seriálem po Světovém poháru. V sezóně 2021/2022 má 9 zastávek včetně Mistrovství Evropy v německém středisku Arber. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2021/2022.

Kalendář a výsledky

I. díl IC – Idre swe

25. 11. – 10:30 – Sprint žen

25. 11. – 14:00 – Sprint mužů

27. 11. – 10:00 – Sprint žen

27. 11. – 13:30 – Sprint mužů

28. 11. – 10:00 – Stíhací závod žen

28. 11. – 12:30 – Stíhací závod mužů

II. díl IC – Sjusjøen nor

1. 12. – 10:00 – Kvalifikace supersprintu mužů

1. 12. – 11:50 – Finále supersprintu mužů

1. 12. – 13:40 – Kvalifikace supersprintu žen

1. 12. – 15:20 – Finále supersprintu žen

3. 12. – 10:30 – Sprint mužů

3. 12. – 13:45 – Sprint žen

4. 12. – 13:30 – Hromadný start 60 žen

4. 12. – 10:30 – Hromadný start 60 mužů

III. díl IC – Obertilliach aut

19. 12. – 13:30 – Smíšené dvojice

19. 12. – 10:30 – Smíšená štafeta

18. 12. – 14:00 – Sprint mužů

18. 12. – 10:30 – Sprint žen

16. 12. – 14:00 – Vytrvalostní závod mužů

16. 12. – 10:30 – Vytrvalostní závod žen

IV. díl IC – Duszniki-Zdrój pol

9. 1. – 14:00 – Sprint žen

9. 1. – 10:30 – Sprint mužů

8. 1. – 14:00 – Sprint žen

8. 1. – 10:30 – Sprint mužů

V. díl IC – Osrblie svk

16. 1. – 13:00 – Stíhací závod mužů

16. 1. – 10:30 – Stíhací závod žen

15. 1. – 14:00 – Sprint mužů

15. 1. – 10:30 – Sprint žen

13. 1. – 14:00 – Zkrácený vytrvalostní závod mužů

13. 1. – 10:00 – Zkrácený vytrvalostní závod žen

Mistrovství Evropy – Arber ger

30. 1. – 13:30 – Smíšené dvojice

30. 1. – 10:30 – Smíšená štafeta

29. 1. – 13:30 – Stíhací závod žen

29. 1. – 10:30 – Stíhací závod mužů

28. 1. – 14:00 – Sprint žen

28. 1. – 10:30 – Sprint mužů

26. 1. – 14:00 – Vytrvalostní závod žen

26. 1. – 10:15 – Vytrvalostní závod mužů

VI. díl IC – Nové Město na Moravě cze

5. 2. – 14:00 – Sprint mužů

5. 2. – 10:30 – Sprint žen

3. 2. – 14:00 – Sprint mužů

3. 2. – 10:30 – Sprint žen

VII. díl IC – Lenzerheide sui

6. 3. – 13:30 – Hromadný start 60 žen

6. 3. – 10:30 – Hromadný start 60 mužů

5. 3. – 15:20 – Finále supersprintu žen

5. 3. – 13:40 – Kvalifikace supersprintu žen

5. 3. – 11:50 – Finále supersprintu mužů

5. 3. – 10:00 – Kvalifikace supersprintu mužů

3. 3. – 14:00 – Sprint žen

3. 3. – 10:30 – Sprint mužů

VIII. díl IC – Ridnaun ita

13. 3. – 13:00 – Smíšené dvojice

13. 3. – 10:30 – Smíšená štafeta

12. 3. – 13:00 – Stíhací závod mužů

12. 3. – 10:30 – Stíhací závod žen

10. 3. – 14:00 – Sprint mužů

10. 3. – 10:30 – Sprint žen