IBU Cup 2022/2023

IBU Cup je druhým nejvyšším biatlonovým seriálem po Světovém poháru. V sezóně 2022/2023 má 9 zastávek včetně Mistrovství Evropy ve švýcarském Lenzerheide. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Cupu, program a výsledky všech závodů.

I. díl IC – Sjusjøen nor

Zrušeno kvůli nedostatku sněhu

Čtvrtek 24. 11.
10:30 – Sprint mužů

Čtvrtek 24. 11.
14:00 – Sprint žen

Sobota 26. 11.
10:30 – Sprint mužů

Sobota 26. 11.
14:00 – Sprint žen

Neděle 27. 11.
10:30 – Smíšená štafeta

Neděle 27. 11.
13:30 – Smíšená štafeta dvojic

II. díl IC – Idre swe

Úterý 29. 11.
10:30 – Sprint žen
Výsledky

Úterý 29. 11.
14:00 – Sprint mužů
Výsledky

Středa 30. 11.
10:30 – Stíhací závod žen
Výsledky

Středa 30. 11.
13:00 – Stíhací závod mužů
Výsledky

Sobota 3. 12.
10:00 – Vytrvalostní závod žen
Výsledky

Sobota 3. 12.
13:30 – Vytrvalostní závod mužů
Výsledky

Neděle 4. 12.
10:30 – Sprint žen
Startovní listina

Neděle 4. 12.
14:00 – Sprint mužů
Startovní listina

III. díl IC – Ridnaun ita

Čtvrtek 15. 12.
10:30 – Sprint mužů

Čtvrtek 15. 12.
14:00 – Sprint žen

Sobota 17. 12.
10:30 – Stíhací závod mužů

Sobota 17. 12.
13:00 – Stíhací závod žen

Neděle 18. 12.
10:30 – Hromadný start mužů 60

Neděle 18. 12.
13:15 – Hromadný start žen 60

IV. díl IC – Osrblie svk

Čtvrtek 5. 1.
10:00 – Kvalifikace supersprintu žen

Čtvrtek 5. 1.
11:50 – Finále supersprintu žen

Čtvrtek 5. 1.
13:40 – Kvalifikace supersprintu mužů

Čtvrtek 5. 1.
15:20 – Finále supersprintu mužů

Sobota 7. 1.
10:30 – Sprint žen

Sobota 7. 1.
14:00 – Sprint mužů

Neděle 8. 1.
10:30 – Smíšená štafeta

Neděle 8. 1.
13:30 – Smíšená štafeta dvojic

V. díl IC – Arber ger

Čtvrtek 12. 1.
10:00 – Zkrácený vytrvalostní závod mužů

Čtvrtek 12. 1.
14:00 – Zkrácený vytrvalostní závod žen

Sobota 14. 1.
10:30 – Sprint mužů

Sobota 14. 1.
14:00 – Sprint žen

Mistrovství Evropy – Lenzerheide sui

Středa 25. 1.
10:15 – Vytrvalostní závod žen

Středa 25. 1.
14:00 – Vytrvalostní závod mužů

Pátek 27. 1.
10:30 – Sprint žen

Pátek 27. 1.
14:00 – Sprint mužů

Sobota 28. 1.
10:30 – Stíhací závod žen

Sobota 28. 1.
13:30 – Stíhací závod mužů

Neděle 29. 1.
10:30 – Smíšená štafeta

Neděle 29. 1.
13:30 – Smíšená štafeta dvojic

VI. díl IC – Obertilliach aut

Čtvrtek 2. 2.
10:30 – Sprint mužů

Čtvrtek 2. 2.
14:00 – Sprint žen

Sobota 4. 2.
10:30 – Sprint mužů

Sobota 4. 2.
14:00 – Sprint žen

VII. díl IC – Canmore can

Čtvrtek 23. 2
19:00 – Sprint žen

Čtvrtek 23. 2
22:30 – Sprint mužů

Sobota 25. 2.
18:00 – Kvalifikace superprintu žen

Sobota 25. 2.
19:50 – Finále superprintu žen

Sobota 25. 2.
21:40 – Kvalifikace superprintu mužů

Sobota 25. 2.
23:20 – Finále superprintu mužů

Neděle 26. 2.
19:00 – Hromadný start žen 60

Neděle 26. 2.
21:45 – Hromadný start mužů 60

VIII. díl IC – Canmore can

Středa 1. 3.
19:00 – Sprint mužů

Středa 1. 3.
22:30 – Sprint žen

Pátek 3. 3.
19:00 – Stíhací závod mužů

Pátek 3. 3.
21:30 – Stíhací závod žen

Sobota 4. 3.
18:30 – Smíšená štafeta

Sobota 4. 3.
21:30 – Smíšená štafeta dvojic