Home > IBU Junior Cup 2020/2021

IBU Junior Cup 2020/2021

IBU Junior Cup je juniorskou obdobou Světového poháru. Skládá se z pěti štací včetně Mistrovství světa juniorů v Obertilliachu a Mistrovství Evropy juniorů v Madoně. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Junior Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2020/2021.

Kalendář a výsledky

I. díl IBU Junior Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
10. 12. 10:00 Supersprint juniorek, kval.
10. 12. 12:00 Supersprint juniorek, finále
10. 12. 14:00 Supersprint juniorů, kval.
10. 12. 16:00 Supersprint juniorů, finále
12. 12. 11:00 Sprint juniorek
12. 12. 14:00 Sprint juniorů
13. 12. 11:00 Stíhací závod juniorek
13. 12. 14:00 Stíhací závod juniorů
II. díl IBU Junior Cupu – Lenzerheide sui
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
16. 12. 10:30 Vytrvalostní závod juniorek
16. 12. 13:30 Vytrvalostní závod juniorů
18. 12. 11:00 Sprint juniorek
18. 12. 14:00 Sprint juniorů
19. 12. 11:00 Smíšené dvojice
19. 12. 14:00 Smíšená štafeta
III. díl IBU Junior Cupu – Haanja est
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
29. 1. 11:00 Sprint juniorů
29. 1. 14:00 Sprint juniorek
30. 1. 11:00 Hromadný start 60 juniorů
30. 1. 14:00 Hromadný start 60 juniorek
Mistrovství Evropy juniorů – Madona lat
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
3. 2. 10:30 Vytrvalostní závod juniorů
3. 2. 13:30 Vytrvalostní závod juniorek
4. 2. 11:00 Smíšené dvojice
4. 2. 14:00 Smíšená štafeta
6. 2. 11:00 Sprint juniorů
6. 2. 14:00 Sprint juniorek
7. 2. 11:00 Stíhací závod juniorů
7. 2. 14:00 Stíhací závod juniorek
Mistrovství světa juniorů – Obertilliach aut
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
28. 2. 10:30 Vytrvalostní závod dorostenek
28. 2. 13:30 Vytrvalostní závod dorostenců
1. 3. 10:30 Vytrvalostní závod juniorek
1. 3. 13:30 Vytrvalostní závod juniorů
2. 3. 11:00 Štafeta dorostenek
2. 3. 14:00 Štafeta dorostenců
3. 3. 11:00 Štafeta juniorek
3. 3. 14:00 Štafeta juniorů
5. 3. 11:00 Sprint dorostenek
5. 3. 14:00 Sprint dorostenců
6. 3. 11:00 Sprint juniorek
6. 3. 14:00 Sprint juniorů
7. 3. 11:00 Stíhací závod dorostenek
7. 3. 12:00 Stíhací závod dorostenců
7. 3. 14:15 Stíhací závod juniorek
7. 3. 15:20 Stíhací závod juniorů