IBU Junior Cup 2022/2023

IBU Junior Cup je juniorskou obdobou Světového poháru. V sezóně 2022/2023 má 5 zastávek včetně mistrovství světa juniorů v kazašském Ščučinsku a mistrovství Evropy juniorů v lotyšské Madoně. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Junior Cupu, program a výsledky všech závodů.

I. díl IJC – Martell ita

Čtvrtek 8. 12.
11:00 – Sprint juniorek

Čtvrtek 8. 12.
14:00 – Sprint juniorů

Sobota 10. 12.
10:00 – Kvalifikace supersprintu juniorek

Sobota 10. 12.
11:50 – Finále supersprintu juniorek

Sobota 10. 12.
13:40 – Kvalifikace supersprintu juniorů

Sobota 10. 12.
15:20 – Finále supersprintu juniorů

Neděle 11. 12.
11:00 – Hromadný start juniorek 60

Neděle 11. 12.
14:00 – Hromadný start juniorů 60

II. díl IJC – Obertilliach aut

Středa 14. 12.
11:00 – Vytrvalostní závod juniorů

Středa 14. 12.
14:00 – Vytrvalostní závod juniorek

Pátek 16. 12.
11:00 – Smíšená štafeta

Pátek 16. 12.
14:00 – Smíšená štafeta dvojic

Sobota 17. 12.
11:00 – Sprint juniorů

Sobota 17. 12.
14:00 – Sprint juniorek

III. díl IJC – Haanja est

Středa 8. 2.
11:00 – Sprint juniorek

Středa 8. 2.
14:00 – Sprint juniorů

Pátek 10. 2.
14:00 – Sprint juniorů

Pátek 10. 2.
11:00 – Sprint juniorek

Sobota 11. 2.
11:00 – Štafeta juniorek

Sobota 11. 2.
14:00 – Štafeta juniorů

Mistrovství Evropy juniorů – Madona lat

Středa 15. 2.
11:00 – Vytrvalostní závod juniorů

Středa 15. 2.
14:00 – Vytrvalostní závod juniorek

Čtvrtek 16. 2.
11:00 – Smíšená štafeta

Čtvrtek 16. 2.
14:00 – Smíšená štafeta dvojic

Sobota 18. 2.
11:00 – Sprint juniorek

Sobota 18. 2.
14:00 – Sprint juniorů

Neděle 19. 2.
11:00 – Stíhací závod juniorek

Neděle 19. 2.
14:00 – Stíhací závod juniorů

Mistrovství světa juniorů – Ščučinsk kaz

Sobota 4. 3.
6:00 – Smíšená štafeta dorostu

Sobota 4. 3.
9:00 – Smíšená štafeta juniorů

Neděle 5. 3.
6:00 – Vytrvalostní závod dorostenek

Neděle 5. 3.
9:00 – Vytrvalostní závod dorostenců

Pondělí 6. 3.
6:00 – Vytrvalostní závod juniorek

Pondělí 6. 3.
9:00 – Vytrvalostní závod juniorů

Úterý 7. 3.
6:00 – Štafeta dorostenek

Úterý 7. 3.
9:00 – Štafeta dorostenců

Středa 8. 3.
6:00 – Štafeta juniorek

Středa 8. 3.
9:00 – Štafeta juniorů

Pátek 10. 3.
6:00 – Sprint dorostenek

Pátek 10. 3.
9:00 – Sprint dorostenců

Sobota 11. 3.
6:00 – Sprint juniorek

Sobota 11. 3.
9:00 – Sprint juniorů

Neděle 12. 3.
10:20 – Stíhací závod juniorů

Neděle 12. 3.
9:15 – Stíhací závod juniorek

Neděle 12. 3.
7:00 – Stíhací závod dorostenců

Neděle 12. 3.
6:00 – Stíhací závod dorostenek