Home > Rozhovory > Jelo se v senzační atmosféře, shodla se Dahlmeierová s Kuzminovou

Jelo se v senzační atmosféře, shodla se Dahlmeierová s Kuzminovou

Laura Dahlmeierová

Kolem 16 000 diváků vidělo dnes v Annecy – Le Grand-Bornand první vítězství Laury Dahlmeierové v sezóně. Němka si chválila, jakou kulisu fanoušci podél tratí vytvořili. V podobném duchu mluvila i Anastasia Kuzminová.

Laura Dahlmeierová: „Byl to senzační závod, napínavý až do poslední rány. Pak jsem s radostí zjistila, že i Anastasia udělala chybu. Diváci vytvořili senzační atmosféru, moc jsem si to užila.“ (ZDF)

Anastasia Kuzminová: „Scenérie kolem trati vám dodávají sílu, ale hlavně od spousty fanoušků k vám proudí vlny energie. Chtěla bych jim moc poděkovat.“ (IBU)

Lisa Vittozziová: „Třikrát jsem byla čtvrtá, už jsem z toho byla trochu smutná. Dnes jsem chtěla konečně být na pódiu. Věděla jsem, že musím střílet dobře, protože na trati nejsem tak dobrá jako Anastasia nebo Laura.“ (IBU)

Eva Puskarčíková: „Trošku mě mrzí poslední kolo a finiš, nejela jsem se svojí holí, měla jsem jednu delší. Ubralo mi to trošku sil. Do cíle jsem mohla trošku víc zamakat a o nějaký ten bodík se poprat, ale bohužel.“ (Český rozhlas)

Foto: Laura Dahlmeierová (© Sean Rowe, pod licencí BY-NC-ND)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *