Home > Novinky > Jurlovová-Perchtová neletí do zámoří, naopak Loginov závodit bude

Jurlovová-Perchtová neletí do zámoří, naopak Loginov závodit bude

Jekatěrina Jurlovová-Perchtová

Rusové posílají na zámořské závody Světového poháru rezervní tým, výjimku tvoří Alexandr Loginov a Jevgenij Garaničev. Zbylé opory se budou připravovat na tréninkovém kempu v Evropě.

Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Iryna Starychovová, Dmitrij Malyško či Anton Babikov. To není výčet jmen pro Světový pohár, ale pro soustředění v italském Ridnaun. To začalo ruskému týmu včera a potrvá do 18. února. Cíl je jasný – nabrat co nejlepší formu před blížícím se Mistrovstvím světa.

V Itálii se nachází i hlavní kouč ruské reprezentace Anatolij Chovancev, který bude dohlížet na 13. ženu Světového poháru Starychovovou, 19. Jurlovovou-Perchtovou a další biatlonisty a biatlonistky, které pravděpodobně uvidíme v březnu v Östersundu.

Do zámoří pod vedením trenéra Sergeje Konovalova naopak odcestovali aktuálně třetí muž Světového poháru Alexandr Loginov a Jevgenij Garaničev, který drží 15. příčku. Nejvýše postavenou Ruskou v Canmore a Soldier Hollow bude ve SP 44. Valerija Vasněcovová. Příležitost dostane třeba i Sergej Korastylev, kterého čeká ve 29 letech debut mezi elitou.


Nominace Ruska na SP v Canmore a Soldier Hollow

Muži: Jevgenij Garaničev, Sergej Korastylev, Eduard Latypov, Alexandr Loginov, Alexandr Povarnicyn, Jurij Šopin

Ženy: Kristina Ilčenková, Uľjana Kajševová, Larisa Kuklinová, Anastasija Morozovová, Margarita Vasiljevová, Valerija Vasněcovová

Nominace Ruska na soustředění v Ridnaun

Muži: Anton Babikov, Maxim Cvetkov, Matvej Jelisejev, Dmitrij Malyško, Nikita Poršněv, Semjon Sučilov, Vasilij Tomšin

Ženy: Natalja Gerbulovová, Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Světlana Mironovová, Jevgenija Pavlovová, Viktorija Slivková, Irina Starychová

Zdroj: biathlonrus.com
Foto: Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *