Home > Novinky > Nové Město i s Laurou Dahlmeierovou. Němka se vrací do Světového poháru

Nové Město i s Laurou Dahlmeierovou. Němka se vrací do Světového poháru

Laura Dahlmeierová

Lauru Dahlmeierovou trápily vleklé zdravotní problémy, kvůli kterým se rozhodla začátek sezony odložit. Nejprve to vypadalo, že největší hvězda německého týmu začne závodit až po vánoční pauze. Teď je ale všechno jinak  a vítězku Světového poháru ze sezony 2016/2017 uvidíme už tento týden. Biatlonistka o tom informovala na svém instagramovém účtu.

„Další zastávka – Nové Město. Budou to moje první závody v letošním Světovém poháru. Tohle místo je pro mě výjimečné. V roce 2011 jsem tu jela svoje první mezinárodní závody na Mistrovství světa juniorů a odvezla jsem si odtud dvě bronzové medaile. Slavila jsem tu i své první vítězství ve Světovém poháru vůbec. Tyhle vynikající vzpomínky se ke mně teď vrací,“ vyjádřila se Dahlmeierová na svém oficiálním Instagramu.

Místo Světového poháru začala Dahlmeierová se závody nejdříve v IBU Cupu. V Ridnaun se představila v závodech smíšených dvojic, kde spolu s Romanem Reesem vybojovali druhé místo. Dahlmeierová zde předvedla nejlepší běžecký čas ze všech závodnic a vypadá to, že na návrat do Světového poháru je připravená.

Foto: Laura Dahlmeierová (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *