Home > Placené články > Sestavte tým pro Antholz a hrajte o ceny v hodnotě 150 €

Sestavte tým pro Antholz a hrajte o ceny v hodnotě 150 €

Zweeler

Hra Fantasy Biathlon 2017/2018 pokračuje i na dalších štacích Světového poháru. Nyní vybíráte 15 biatlonistů, kteří podle vás získají nejvíc bodů na šesté zastávce Světového poháru v Antholzi. Hraje se o zajímavé odměny.


Proč se zapojit do hry Fantasy Biathlon?

  • Ještě víc si užijete sledování biatlonu. Budete hnát kupředu 15 biatlonistů, které si koupíte do svého týmu.
  • Za pouhých 2,50 € si užijete zábavu při sestavování týmu a také radost (někdy i frustraci) při sledování závodů.
  • Pokud sestavíte dobrý tým a porazíte své soupeře, tak se můžete těšit na zajímavé odměny v minimální výši 150 €.

Ve hře Fantasy Biathlon 2017/2018 máte pro každý díl Světového poháru k dispozici 170 milionů, za které si pořídíte 15 biatlonistů. Ti vám budou připisovat body podle toho, jak se jim bude ve skutečnosti dařit. V Antholzi to bude součet bodů za sprinty, stíhací závody a závody s hromadným startem.

Ceny jednotlivých závodníků reagují na jejich aktuální formu. Nejvíce nakupovaným biatlonistou je nyní Martin Fourcade, který vás vyjde na rovných 30 milionů. Nejdražší z českého týmu je momentálně Veronika Vítková, jejíž cena po dalším pódiu vzrostla už na 13,7 milionu. Zajímavější koupí tak může být Michal Šlesingr za pouhých 3,5 milionu.

Svůj tým můžete sestavit až do čtvrtka 18. ledna 14:15, kdy startuje úvodní sprint žen. Na celkového vítěze čeká odměna v minimální výši 33,60 €. Registrace vás přitom vyjde na 2,50 €.

Chci hrát hru Fantasy Biathlon 2017/2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *