Světový pohár v biatlonu 2022/2023

Světový pohár v biatlonu 2022/2023 začíná 29. 11. ve finském Kontiolahti a vyvrcholí 20. 3. v norském Oslu. V kalendáři je 9 zastávek, únorové mistrovství světa není součástí SP. Na této stránce najdete aktuální pořadí Světového poháru, program a výsledky všech závodů této sezóny.

I. díl SP – Kontiolahti fin

Úterý 29. 11.
13:15 – Vytrvalostní závod mužů
Výsledky

Středa 30. 11.
13:15 – Vytrvalostní závod žen
Výsledky

Čtvrtek 1. 12.
11:00 – Štafeta mužů
Výsledky

Čtvrtek 1. 12.
13:35 – Štafeta žen
Výsledky

Sobota 3. 12.
10:45 – Sprint mužů
Výsledky

Sobota 3. 12.
13:45 – Sprint žen
Výsledky

Neděle 4. 12.
12:15 – Stíhací závod mužů
Startovní listina

Neděle 4. 12.
14:15 – Stíhací závod žen
Startovní listina

II. díl SP – Hochfilzen aut

Čtvrtek 8. 12.
14:10 – Sprint žen

Pátek 9. 12.
13:45 – Sprint mužů

Sobota 10. 12.
11:30 – Stíhací závod žen

Sobota 10. 12.
13:40 – Štafeta mužů

Neděle 11. 12.
11:30 – Štafeta žen

Neděle 11. 12.
14:15 – Stíhací závod mužů

III. díl SP – Le Grand-Bornand fra

Čtvrtek 15. 12.
14:10 – Sprint mužů

Pátek 16. 12.
14:15 – Sprint žen

Sobota 17. 12.
12:10 – Stíhací závod mužů

Sobota 17. 12.
14:15 – Stíhací závod žen

Neděle 18. 12.
12:10 – Hromadný start mužů

Neděle 18. 12.
14:15 – Hromadný start žen

IV. díl SP – Pokljuka slo

Čtvrtek 5. 1.
14:20 – Sprint žen

Pátek 6. 1.
14:20 – Sprint mužů

Sobota 7. 1.
12:30 – Stíhací závod žen

Sobota 7. 1.
14:45 – Stíhací závod mužů

Neděle 8. 1.
12:00 – Smíšená štafeta dvojic

Neděle 8. 1.
14:15 – Smíšená štafeta

V. díl SP – Ruhpolding ger

Středa 11. 1.
14:10 – Vytrvalostní závod mužů

Čtvrtek 12. 1.
14:10 – Vytrvalostní závod žen

Pátek 13. 1.
14:25 – Štafeta mužů

Sobota 14. 1.
14:25 – Štafeta žen

Neděle 15. 1.
12:30 -Hromadný start mužů

Neděle 15. 1.
14:45 – Hromadný start žen

VI. díl SP – Antholz ita

Čtvrtek 19. 1.
14:30 – Sprint žen

Pátek 20. 1.
14:30 – Sprint mužů

Sobota 21. 1.
13:00 – Stíhací závod žen

Sobota 21. 1.
15:00 – Stíhací závod mužů

Neděle 22. 1.
11:45 – Štafeta žen

Neděle 22. 1.
14:30 – Štafeta mužů

Mistrovství světa – Oberhof ger

Středa 8. 2.
14:45 – Smíšená štafeta

Pátek 10. 2.
14:30 – Sprint žen

Sobota 11. 2.
14:30 – Sprint mužů

Neděle 12. 2.
13:25 – Stíhací závod žen

Neděle 12. 2.
15:30 – Stíhací závod mužů

Úterý 14. 2.
14:30 – Vytrvalostní závod mužů

Středa 15. 2.
14:30 – Vytrvalostní závod žen

Čtvrtek 16. 2.
15:10 – Smíšená štafeta dvojic

Sobota 18. 2.
11:45 – Štafeta mužů

Sobota 18. 2.
15:00 – Štafeta žen

Neděle 19. 2.
12:30 – Hromadný start mužů

Neděle 19. 2.
15:15 – Hromadný start žen

VII. díl SP – Nové Město na Moravě cze

Čtvrtek 2. 3.
16:20 – Sprint mužů

Pátek 3. 3.
16:20 – Sprint žen

Sobota 4. 3.
13:45 – Stíhací závod mužů

Sobota 4. 3.
15:45 – Stíhací závod žen

Neděle 5. 3.
11:30 – Smíšená štafeta

Neděle 5. 3.
15:15 – Smíšená štafeta dvojic

VIII. díl SP – Östersund swe

Čtvrtek 9. 3.
13:15 – Vytrvalostní závod žen

Čtvrtek 9. 3.
16:20 – Vytrvalostní závod mužů

Sobota 11. 3
14:00 – Štafeta žen

Sobota 11. 3
16:30 – Štafeta mužů

Neděle 12. 3.
13:00 – Hromadný start žen

Neděle 12. 3.
15:45 – Hromadný start mužů

IX. díl SP – Oslo nor

Čtvrtek 16. 3.
15:30 – Sprint mužů

Pátek 17. 3.
15:30 – Sprint žen

Sobota 18. 3.
12:50 – Stíhací závod mužů

Sobota 18. 3.
15:10 – Stíhací závod žen

Neděle 19. 3.
12:50 – Hromadný start mužů

Neděle 19. 3.
15:10 – Hromadný start žen