Home > Novinky > Biatlonová tipovačka je zpět. Ve hře je oblečení české reprezentace

Biatlonová tipovačka je zpět. Ve hře je oblečení české reprezentace

Tipovačka

Ani v olympijské sezóně nepřijdeme o oblíbenou tipovačku na webu tipujbiatlon.cz. Zcela zdarma si tak můžete ještě více zpříjemnit sledování biatlonu a taky vyhrát zajímavé ceny.

Princip tipovačky

Hra se tradičně skládá ze dvou částí – tipovací a týmové.

V tipovací soutěži se pro každý závod snažíte odhadnout nejlepší šestici v cíli plus umístění nejlepších českých a slovenských reprezentantů. Aby to bylo zajímavější, tak získáváte body podle toho, kolik lidí spolu s vámi uhodlo konkrétní jméno v TOP6. Zatímco za Martina Fourcada moc bodů nezískáte, tak třeba za takového Michala Krčmáře můžete ukořistit pořádnou porci.

Pro týmovou soutěž si před prvními individuálními závody sezóny sestavíte týmy až osmi biatlonistů a biatlonistek. V každém závodě se vám pak budou započítávat skutečně získané body pěti nejlepších mužů a žen. Na každý tým můžete využít částku 2400 €, ale pozor. Jen samotný Martin Fourcade přijde na 1396 €, takže je potřeba pečlivě vybírat.

O co se hraje?

Ti nejlepší tipéři se můžou těšit na atraktivní ceny od společnosti Atex, která obléká české či slovenské reprezentanty. Ten nejlepší z nejlepších se může těšit na kombinézy, čepici a čelenku právě v českých nebo slovenských barvách. Druhý nejlepší vyhrává bundu a třetí nejlepší vestu.

Tipy na výhodné nákupy

Týmová soutěž je vždy alchymií. Vedle hvězd je nutné nakoupit i levnější biatlonisty, kteří se zatím nepohybují nahoře. A nejlépe se trefit do těch, kteří se v nadcházející sezóně hodně zlepší. 🙂 Tady je pár tipů na „levné nákupy“.

  • Johannes Kühn – 302 € – Rychlý Němec se vrací po rok a půl dlouhé zdravotní pauze
  • Sebastian Samuelsson – 244 € – Na konci loňské sezóny byl zvolen nejlepším nováčkem
  • Sean Doherty – 80 € – Kariéru mladého Američana loni zbrzdila nemoc

 

  • Denise Herrmannová – 329 € – Vynikající běžkyně trochu stabilizovala střelbu
  • Weronika Nowakowská – 65 € – Jedna z nejlepších Polek už má po mateřské pauze
  • Hilde Fenneová – 64 € – V norském týmu by měla dostat hodně prostoru

Registrace do biatlonové tipovačky


Pokud máte tipovacích her málo, tak se můžete zapojit i do Fantasy Biathlon 2017/2018. Tam pro změnu do svého týmu vybíráte 20 biatlonistů a biatlonistek. Registrace vás vyjde na 7 €, ale zato můžete dosáhnout na odměny v celkové výši 1250 € a více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *