Home > Novinky > Bjørndalen vyhrál závod psích spřežení. Domračevová byla třetí

Bjørndalen vyhrál závod psích spřežení. Domračevová byla třetí

Ole Einar Bjørndalen

Ole Einar Bjørndalen a Darja Domračevová si zpestřili začátek přípravy na další sezónu. V norském Sjusjøenu absolvovali závod psích spřežení. Ten spočíval v tom, že měl každý lyžař zapřaženého psa a musel se spolu s ním co nejrychleji dostat do cíle.

Páteční den patřil závodům na dlouho vzdálenost, kterých se ale biatlonové hvězdy neúčastnily. To v sobotních sprintech, kde jedna jízda trvala méně než dvě minuty, už startovaly. Představili se i Henrik L’Abée-Lund a Lars Berger, ti však do superfinále neprošli.

To Bjørndalen jako vítěz finále kategorie celebrit do superfinále bezpečně prošel, stejně jako v cíli druhá Domračevová. V superfinále je doplnilo 6 nejlepších z dalších kategorií.

Jako první proťal cílovou pásku superfinále favorizovaný Mikael Lillestu, ale ke svému času připočítával penalizaci 15 sekund. Vítězství tak spadlo do klína Bjørndalenovi. Domračevová byla třetí, o necelé tři sekundy za svým manželem. O své dojmy se posléze podělila na sociálních sítích. Pochválila svého psa Remu a doporučila své kamarádce Kaise Mäkäräinenové, aby podobný závod také zkusila.

It was a great experience! Perfect ending of ski-test week with a dog-race #snorock ! Amazing, unforgetable feelings….No limits in a devotion of dogs and a real passion to the race in their eyes! Thanks to 🐶 Remu for so good speed on a track and good luck to his owner @teamjurvelin (FIN) on a next races! 🐾 @kaisamakarainen you have to try it! #vafvaf #moveyourbody Отличное окончание недели тестирования лыж с гонкой на собачьих упряжках #snorock ! Невероятные, незабываемые ощущения! Безграничная преданность собак и настоящая страсть к гонкам в их глазах! Спасибо Рему 🐶 за супер скорость на дистанции и удачи его хозяину @teamjurvelin (FIN) на следующих гонках! А @kaisamakarainen обязательно должна это попробовать! #вафваф

Příspěvek sdílený Darya Domracheva (@dadofun),

Zdroj: snorock.no
Foto: Ole Einar Bjørndalen (Autor: Martin Kaděrka)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *