Home > Novinky > K. Horchlerová a Horn nechybí v německé nominaci pro první tři díly SP

K. Horchlerová a Horn nechybí v německé nominaci pro první tři díly SP

Karolin Horchlerová

Více než dva měsíce před startem Světového poháru je jasno, kdo bude na třech úvodních podnicích hájit německé barvy. Do 12členné sestavy se vešli i Karolin Horchlerová a Philipp Horn, kteří před pár dny zazářili na domácím šampionátu.

Právě výsledky na Mistrovství Německa v Altenbergu a v Oberhofu byly klíčové pro tvorbu nominace pro první trimestr Světového poháru. Karolin Horchlerovou jako vítězku tří závodů trenéři samozřejmě nemohli opomenout. Vedle ní se představí i největší hvězdy v čele s Laurou Dahlmeierovou. V IBU Cupu bude začínat Maren Hammerschmidtová.

Ani v mužské sestavě neschází největší hvězdy, byť Simona Schemppa provázely v létě zdravotní problémy. Mezi elitou načnou sezónu také Johannes Kühn a Philipp Horn. Oba se stali mistry Německa, Horn dokonce dvojnásobným. Třiadvacetiletého biatlonistu čeká debut ve Světovém poháru.


Německá nominace pro první trimestr sezóny 2018/19

SP muži: Benedikt Doll, Philipp Horn, Johannes Kühn, Erik Lesser, Arnd Peiffer, Simon Schempp

SP ženy: Laura Dahlmeierová, Denise Herrmannová, Franziska Hildebrandová, Vanessa Hinzová, Karolin Horchlerová, Franziska Preußová

IC muži: Lucas Fratzscher, Niklas Homberg, Philipp Nawrath, Roman Rees, Dominik Reiter, Justus Strelow

IC ženy: – Marion Deigenteschová (jen 3. díl), Maren Hammerschmidtová, Marie Heinrichová, Janina Hettichová, Nadine Horchlerová, Luise Kummerová, Christin Maierová (jen 2. díl), Anna Weidelová (jen 1. díl)

Čtěte také: K. Horchlerová získala třetí titul mistryně Německa. Horn zaskočil favority

Zdroj: DSV
Foto: Karolin Horchlerová (Autor: Jiří Zaňát)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *