Home > Rozhovory > Charvátová děkovala ostatním a omlouvala se. Koukalová ji podržela

Charvátová děkovala ostatním a omlouvala se. Koukalová ji podržela

Lucie Charvátová

Opět svou střelbou výrazně snížila akcie české štafety. Lucie Charvátová ani v Pokljuce nenašla recept proti nervozitě a omlouvala se svým krajankám, které své úseky vyhrály. Podle Gabriely Koukalová má ale pořád důvěru českého týmu.

„Jsme lepší a lepší.“

Martin Fourcade: „Samozřejmě je jednodušší finišovat, když to ostatním jde tak dobře. Jsem opravdu šťastný, že každý z nás byl po celou dobu v popředí. A myslím taky na Simona a Fabiena, kteří by si tu zasloužili být s námi.“ (ledauphine.com)

Anton Babikov: „V každém závodě vidím progres. Jsme lepší a lepší. Je důležité, abychom byli stále častěji na pódiu.“ (IBU)

Matthias Dorfer: „Byl jsem tak vzrušený, že jsem z toho v noci špatně spal. Ale během závodu už jsem nervózní nebyl. (ZDF)

Ondřej Rybář: „Jsem spokojený. Máme v týmu sílu a patříme mezi šest nejsilnějších národů, které bojují o umístění. Michal zvládl finiš na jedničku, páté místo je super.“ (Český rozhlas)

„Omlouvám se, moc mě to mrzí.“

Laura Dahlmeierová: „Byl to naprosto nádherný závod a moc mě bavil. Měla jsem opravdu dobrou náladu.“ (ZDF)

Justine Braisazová: „Můj otec, který se o biatlon zajímá jen krátce, mi ráno řekl: Při střelbě musíš zůstat ve své bublině a soustředit se jen na sebe. Myslela jsem na to a nezabývala jsem se ostatními.“ (ledauphine.com)

Anastasija Merkušynová: „Do Pokljuky jsem přijela včera, takže jsem nebyla vůbec sžitá s tratí a střelnicí. Ale zvládla jsem to dobře.“ (IBU)

Lucie Charvátová: „Musím strašně poděkovat holkám za práci, kterou odvádějí. Vždycky to za mě takhle krásně vytáhnou a já to pošlu ke dnu. Omlouvám se, moc mě to mrzí.“ (Český rozhlas)

Gabriela Koukalová: „Je to velmi talentovaná závodnice a i když má nějaký blok, pořád jí věříme. Jsme rády, že můžeme závodit v tomhle složení. Doufám, že jí každá zkušenost posílí. Až to jednou vyjde, tak to bude mazec.“ (Český rozhlas)

Foto: Lucie Charvátová (© Jerry Kokesh/biathlonworld.com)

2 thoughts on “Charvátová děkovala ostatním a omlouvala se. Koukalová ji podržela

  1. Čekat, až to jednou Charvátové vyjde, může být “čekání na Godota”. Zatím jí to pořádně vyšlo jen jednou. Proč nezkusili trenéři Markétu Davidovou? Teď, když jí to jde!?! Nebo ji chtějí “utopit” v mládežnických soutěžích a v IBU cupu (jak už “zazdili” Kristýnu Černou a tím pádem ženskou štafetu před MS 2013 špatnými rozhodnutími p. Šikoly)?? Vyzkoušejte Markétu Davidovou ve SP a to ne jenom v individuálních startech, ale taky ve štafetě!!! – Němci se nebáli nasadit Denise Herrmannovou, Ukrajinci A. Merkušinovou, Rakušané F. Leitnera a rovněž další nasazují svou mládež do “ostrých” závodů. Proč vlastně nevyužívají naši trenéři všech 6 míst pro ženy?? Kdy mají potom závodnice nasbírat zkušenosti za SP?? Že by muselo jet o 1 funkcionáře míň? Chci znát zdůvodnění!!!! proč nejezdí 6 našich biathlonistek, když si ženský tým tato místa vybojoval…? Tak proč??

    1. Ma pravdu ten chlapec.Taky to nechapu.Az se Lucka uklidni a strelba prestane byt jeji i nasi nocni murou,tak zas muze stafetu zkusit.Jsem pro zkusit jinou holčinu.Horsi to snad byt na 2.useku uz nemohlo.Davidova,Jislova,kdokoliv.Licks selhala tolikrat,ze nebo nasazovani vazne nechapu.Behem to taky nezachranila,tak proooooc????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *