Home > Novinky > Dorothea Wiererová byla hospitalizována v nemocnici. Na vině byly střevní potíže

Dorothea Wiererová byla hospitalizována v nemocnici. Na vině byly střevní potíže

Dorothea Wiererová

Dorothea Wiererová patří k nejaktivnějším biatlonistkám na sociálních sítích. Své příznivce často potěší příspěvky ze svého soukromí. Tentokrát však fanoušky znepokojila fotografie pořízená z nemocničního lůžka.

Před loňskou sezónou si Wiererová pochvalovala ničím nenarušenou letní přípravu. Tentokrát už takové štěstí neměla. Vítězku posledního ročníku Světového poháru v posledních dnech trápily silné bolesti břicha způsobené neprůchodností střev a v úterý musela být kvůli těmto potížím převezena do nemocnice v Cavalese. Dnes se již italská biatlonistka cítila lépe a byla z nemocnice propuštěna. Dle slov jejího manžela je připravena znovu se zapojit do tréninku během několika dní.

Dorothea měla v plánu zúčastnit se nedělního cyklistického závodu Maratona dles Dolomites. Na tomto tradičním závodě Wiererová během posledních čtyř let ani jednou nechyběla a vždy skončila na předních pozicích. Zda se však na start postaví přes zdravotní komplikace i letos, není zatím jisté.

Stejný problém zabránil Wiererové zapojit se do boje o medaile v ženském štafetovém závodě na Mistrovství světa v Östersundu. I přesto se o den později stala mistryní světa v závodě s hromadným startem a o týden později získala velký křišťálový glóbus.

Zdroj: sportnews.bz

Foto: Dorothea Wiererová (Autor: Petr Zbranek)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *