Home > Zábava > Hledá se velký křišťálový glóbus. Soukalová ho ztratila!

Hledá se velký křišťálový glóbus. Soukalová ho ztratila!

Gabriela Soukalová

Gabriela Soukalová

Foto: Gabriela Soukalová (© Jerry Kokesh/biathlonworld.com)

Gabriela Soukalová opět ukázala svoji roztržitost. Na závěrečném večírku české biatlonové reprezentace ztratila velký křišťálový glóbus.

Biatlonisté se včera sešli v pražském baru Trefa, aby zapili konec sezóny. Na akci zahrála skupina Chinaski se speciálním hostem Gabrielou Gunčíkovou a vypadalo to na velmi pohodový večer. Na jeho konci ovšem Soukalová zjistila, že židle mezi ní a jejím partnerem Petrem Koukalem je prázdná. Zůstala jen cedulka: Velký křišťálový glóbus. „Bylo to pro nás takové miminko,“ vzlykala vítězka Světového poháru.

Ztráta cenné trofeje samozřejmě zamrzela i trenéra Ondřeje Rybáře. „Celý rok na to dře a pak přijde tohle… Říkal jsem jí, ať si dává na glób pozor. Ale je to marný, je to marný, je to marný.“

Zklamání nesrýval ani prezident České biatlonové unie Jiří Hamza. „V horších časech jsme ho mohli zpeněžit. Přeci jen, křišťál je křišťál.“

V úvahu připadá, že byl glób odcizen. Hlavním podezřelým se stal Michal Šlesingr. „Celý večer na něj toužebně koukal. V době, kdy jsem si uvědomila, že mi něco důležitého chybí, už Boušek v sálu nebyl. Nevím, co si o tom mám myslet,“ líčí nešťastná Soukalová.

Vývoj pátrání pro Vás budeme nadále sledovat.

Zdroj: Aprílové listy

One thought on “Hledá se velký křišťálový glóbus. Soukalová ho ztratila!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *