Home > IBU Cup 2020/2021

IBU Cup 2020/2021

IBU Cup je druhým nejvyšším biatlonovým seriálem po Světovém poháru. V sezóně 2020/2021 má 9 zastávek včetně Mistrovství Evropy v polském středisku Duszniki-Zdrój. Na této stránce najdete aktuální pořadí IBU Cupu, program a výsledky všech závodů sezóny 2020/2021.

Kalendář a výsledky

I. díl IBU Cupu – Idre swe
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
26. 11. 11:00 Sprint mužů
26. 11. 14:00 Sprint žen
28. 11. 11:00 Sprint mužů
28. 11. 14:00 Sprint žen
29. 11. 11:00 Stíhací závod mužů
29. 11. 13:30 Stíhací závod žen
II. díl IBU Cupu – Sjusjøen nor
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
2. 12. 10:30 Vytrvalostní závod žen
2. 12. 13:45 Vytrvalostní závod mužů
4. 12. 11:00 Sprint žen
4. 12. 14:00 Sprint mužů
5. 12. 10:00 Smíšené dvojice
5. 12. 12:00 Smíšená štafeta
III. díl IBU Cupu – Martell/Val Martello ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
17. 12. 10:30 Supersprint mužů, kval.
17. 12. 12:30 Supersprint žen, kval.
17. 12. 14:30 Supersprint mužů, finále
17. 12. 16:30 Supersprint žen, finále
19. 12. 11:00 Sprint mužů
19. 12. 14:00 Sprint žen
20. 12. 10:00 Hromadný start 60 mužů
20. 12. 12:30 Hromadný start 60 žen
IV. díl IBU Cupu – Arber ger
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
9. 1. 11:00 Zkr. vytrvalostní závod žen
9. 1. 14:00 Zkr. vytrvalostní závod mužů
10. 1. 10:00 Sprint žen
10. 1. 13:00 Sprint mužů
V. díl IBU Cupu – Lenzerheide sui
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
14. 1. 11:00 Smíšené dvojice
14. 1. 13:00 Smíšená štafeta
15. 1. 11:00 Sprint mužů
15. 1. 14:00 Sprint žen
16. 1. 10:00 Stíhací závod mužů
16. 1. 12:30 Stíhací závod žen
Mistrovství Evropy – Duszniki-Zdrój pol
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
27. 1. 11:00 vytrvalostní závod žen
27. 1. 14:15 vytrvalostní závod mužů
28. 1. 11:00 Smíšené dvojice
28. 1. 13:00 Smíšená štafeta
30. 1. 11:00 Sprint žen
30. 1. 14:00 Sprint mužů
31. 1. 10:30 Stíhací závod žen
31. 1. 13:00 Stíhací závod mužů
VI. díl IBU Cupu – Osrblie svk
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
4. 2. 10:30 Supersprint mužů, kval.
4. 2. 12:30 Supersprint mužů, finále
4. 2. 14:30 Supersprint žen, kval.
4. 2. 16:30 Supersprint žen, finále
6. 2. 10:00 Sprint mužů
6. 2. 13:00 Sprint žen
VII. díl IBU Cupu – Ridnaun/Val Ridanna ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
6. 3. 11:00 Vytrvalostní závod žen
6. 3. 14:30 Vytrvalostní závod mužů
7. 3. 11:00 Sprint žen
7. 3. 14:00 Sprint mužů
VIII. díl IBU Cupu – Ridnaun/Val Ridanna ita
Datum Čas Disciplína Vítěz Report Výsledky
12. 12. 11:00 Smíšené dvojice
12. 12. 13:30 Smíšená štafeta
12. 3. 11:00 Sprint mužů
12. 3. 14:00 Sprint žen
13. 3. 10:00 Hromadný start 60 mužů
13. 3. 12:30 Hromadný start 60 žen