Home > Novinky > Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Bude startovat už v Pokljuce?

Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Bude startovat už v Pokljuce?

Johannes Thingnes Bø

Norský biatlonista Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Jeho manželka Hedda v úterý přivedla na svět syna Gustava. Informaci potvrdil samotný Bø norskému bulvárnímu listu VG.

„Jsem hrdý velký brácha. Je skvělé, že všechno proběhlo hladce a jsou v pořádku,“ komentoval v norské televizi TV2 šťastnou zprávu Tarjei Bø.

Johannes Thingnes Bø se kvůli plánovanému narození syna rozhodl vynechat obě německé zastávky Světového poháru. Žlutý trikot mu tak sebral Martin Fourcade a pokud vyhraje i čtvrtý závod v řadě, tak bude mít na Nora náskok 133 bodů.

Francouz rozhodnutí svého soupeře chápe, jak řekl v rozhovoru pro TV 2. „Život je o rozhodování. Jsem si jistý, že udělal dobré rozhodnutí zůstat doma s manželkou a rodinou v tak nádherný okamžik.“

Podle zpráv z norského týmu by se ale Johannes Thingnes Bø měl vrátit do Světového poháru už příští týden v Pokljuce, kde se jedou vytrvalostní závody, hromadné starty a mixy.

Zdroj: VG, TV2
Foto: Johannes Thingnes Bø (Autor: Petr Slavík)

3 thoughts on “Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Bude startovat už v Pokljuce?

  1. Mně by tedy ani trochu nevadilo, kdyby ještě zůstal doma, biatlon bez něj je podle mě o něco zajímavější a Martin mě baví víc.

    1. Tak to snad ani nemůžeš myslet vážně, bez Johana to Martina nemůže ani bavit.
      Johan to je dneska biatlon, stejně jako Tiril.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *