Home > Novinky > Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Bude startovat už v Pokljuce?

Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Bude startovat už v Pokljuce?

Johannes Thingnes Bø

Norský biatlonista Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Jeho manželka Hedda v úterý přivedla na svět syna Gustava. Informaci potvrdil samotný Bø norskému bulvárnímu listu VG.

„Jsem hrdý velký brácha. Je skvělé, že všechno proběhlo hladce a jsou v pořádku,“ komentoval v norské televizi TV2 šťastnou zprávu Tarjei Bø.

Johannes Thingnes Bø se kvůli plánovanému narození syna rozhodl vynechat obě německé zastávky Světového poháru. Žlutý trikot mu tak sebral Martin Fourcade a pokud vyhraje i čtvrtý závod v řadě, tak bude mít na Nora náskok 133 bodů.

Francouz rozhodnutí svého soupeře chápe, jak řekl v rozhovoru pro TV 2. „Život je o rozhodování. Jsem si jistý, že udělal dobré rozhodnutí zůstat doma s manželkou a rodinou v tak nádherný okamžik.“

Podle zpráv z norského týmu by se ale Johannes Thingnes Bø měl vrátit do Světového poháru už příští týden v Pokljuce, kde se jedou vytrvalostní závody, hromadné starty a mixy.

Zdroj: VG, TV2
Foto: Johannes Thingnes Bø (Autor: Petr Slavík)

2 thoughts on “Johannes Thingnes Bø se stal otcem. Bude startovat už v Pokljuce?

  1. Mně by tedy ani trochu nevadilo, kdyby ještě zůstal doma, biatlon bez něj je podle mě o něco zajímavější a Martin mě baví víc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *