Home > Novinky > Johannes Thingnes Bø začal přípravu na novou sezónu. Se zpožděním oproti zbytku týmu

Johannes Thingnes Bø začal přípravu na novou sezónu. Se zpožděním oproti zbytku týmu

Johannes Thingnes

Po náročné sezóně potřeboval trochu víc času na odpočinek. Nor Johannes Thingnes Bø dnes začal přípravu na sezónu, v níž bude obhajovat velký křišťálový glóbus.

„Johannes nepatří mezi ty, kteří toho odtrénují nejvíc. Ale těží z toho, co mu nadělila příroda,“ říkal loni Emil Hegle Svendsen, když Johannes Thingnes Bø kvůli líbankám prakticky vynechal měsíc přípravy. Nyní si zase prodloužil pauzu po skončení sezóny. A není se co divit, vždyť během minulého ročníku absolvoval všechny závody kromě dvou štafet.

Zatímco v dubnu si ještě užíval se svou ženou Heddou na lyžích doma v Norsku, tak v květnu se společně vydali do Spojených států amerických, kde navštívili třeba New York nebo Miami.

Johannes se zároveň rozhodl vynechat první zahraniční soustředění Norů, která probíhá v těchto dnech v Itálii. Pod vedením Siegfrieda Mazeta a Egila Kristiansena se tam připravuje pětice Tarjei Bø, Vetle Christiansen, Lars Birkeland, Erlend Bjøntegaard a Johannes Dale.

Pro nejlepšího biatlonistu světa začala příprava až dnes na Holmenkollenu, jak se pochlubil samotný Johannes Thingnes Bø na sociálních sítích.

Foto: Johannes Thingnes Bø (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *