Home > Novinky > Na exhibici v Gelsenkirchenu se opět objeví česká dvojice

Na exhibici v Gelsenkirchenu se opět objeví česká dvojice

Gabriela Koukalová

Na tradiční exhibici World Team Challenge, která se každoročně koná 28. prosince v Gelsenkirchenu, opět nebude chybět český pár. V posledních čtyřech letech závodila na fotbalovém stadionu vždy Gabriela Koukalová, která by ale tentokrát kvůli svému zdravotními stavu mohla scházet.

Pořadatelé zatím nespecifikovali, jaké složení bude mít česká dvojice. Stejně tak není jistá skladba týmů Ruska a Itálie. Známými jmény jsou zatím Rakušané Lisa Hauserová se Simonem Ederem a domácí Franziska Hildebrandová s Erikem Lesserem. Celkem se exhibice zúčastní 10 týmů.

World Team Challenge už se bude letos konat pošestnácté. Minulý ročník ovládli Vanessa Hinzová a Simon Schempp, když o 17 sekund porazili Hildebrandovou s Lesserem. Třetí skončili Olga Podčufarovová a Alexej Volkov.

Gabriela Koukalová se představila po boku Michala Šlesingra a bylo z toho sedmé místo. Rok předtím byla Koukalová spolu s Moravcem dokonce druhá. To je dosud nejlepší český výsledek na stadionu, který využívají fotbalisté Schalke 04.

Zdroj: biathlon-aufschalke.de
Foto: Gabriela Koukalová (Autor: Jiří Zaňát)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *