Home > Novinky > Němcům bude v Oberhofu kromě Dahlmeierové chybět i Hinzová

Němcům bude v Oberhofu kromě Dahlmeierové chybět i Hinzová

Vanessa Hinzová

S pozměněnou sestavou bude na domácí půdě bojovat německý tým. Díky absenci některých hvězd se tak do Světového poháru opět podívají novější tváře.

I přes dobré výkony v Novém Městě na Moravě se Laura Dahlmeierová rozhodla vynechat první letošní závody v Oberhofu (o tom jsme již psali). Kromě Dahlmeierové bude německý tým postrádat i další oporu, Vanessu Hinzovou. Šanci tak opět dostane duo Nadine Horchlerová a Anna Weidelová, které jsme ve Světovém poháru mohli vidět na začátku sezóny.

Po nucené pauze způsobené bolestmi zad se na startu znovu objeví Erik Lesser. Kvůli nemoci bude naopak absentovat Roman Rees. Úplným nováčkem v německém týmu pak bude Lucas Fratzscher, který si vstupenku do Světového poháru vyjel dobrými výsledky v IBU Cupu. Premiéru mezi elitou si tak odjede před domácími fanoušky. Žádné změny se nekonají u osvědčené čtveřice Simon Schempp, Johannes Kühn, Benedikt Doll a Arnd Peiffer.


Nominace Německa pro SP v Oberhofu

Muži: Benedikt Doll, Lucas Fratzscher, Johannes Kühn, Erik Lesser, Arnd Peiffer, Simon Schempp

Ženy: Denise Herrmannová, Franziska Hildebrandová, Karolin Horchlerová, Nadine Horchlerová, Franziska Preussová, Anna Weidelová

Zdroj: Deutscher Skiverband
Foto: Vanessa Hinzová (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *