Home > Rozhovory > Ohlasy: Koukalová se necítila v běhu nejlépe. Vítek si ji trochu dobíral.

Ohlasy: Koukalová se necítila v běhu nejlépe. Vítek si ji trochu dobíral.

Gabriela Koukalová

Kvůli sněžení dala dnes trať sprintu v Ruhpoldingu biatlonistkám pořádně zabrat. Potvrdila to jak vítězná Kaisa Mäkäräinenová, tak druhá Gabriela Koukalová. Ta sice zaběhla třetí nejrychlejší běžecký čas, ale na trati to podle ní nebylo ono.

„Běžecky úplně jinde než zbytek světa“

Kaisa Mäkäräinenová: „V biatlonu je lepší před závodem nic nečekat, protože se může stát cokoliv. V Ruhpoldingu musíte střílet čistě, protože je tu vždy hodně lidí s nulou, ale dnešní počasí nebylo pro toto středisko moc typické. Na lyžích to bylo těžké, pořád se jelo naplno a nebylo si kde odpočinout.“ (IBU)

Gabriela Koukalová: „Musím říct, že na střelnici skvělý, jsem moc nadšená. Asi jsem měla hodně štěstí, protože jsem cítila, že některá z těch ran nebyla úplně stoprocentní, ale i tak spadla. Dneska jsem na to tolik běžecky pocitově neměla. “ (Český rozhlas)

Laura Dahlmeierová: „Zase se cítím skvěle. Dnes bylo ale vidět, že Kaisa Mäkäräinenová je na tom běžecky úplně jinde než zbytek světa. Sama jsem ale na trati nechala vše a jsem šťastná za pódium.“(ARD)

Zdeněk Vítek: „Před závodem říkala (Gabriela Koukalová), že jí bolí nohy, ale jestli ji budou bolet takhle, tak to bude dobré. Myslím si, že jí sebrala hodně sil štafeta, ale dneka to zase zvládla. Je to bojovník. Dnes můžeme pochválit všechny holky, popraly se s tím na jedničku.“ (Česká televize)

Foto: Gabriela Koukalová (Autor: Martin Kaděrka)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *