Home > Preview > Östersund 2015: Startovní listiny stíhacích závodů

Östersund 2015: Startovní listiny stíhacích závodů

startovní listina

startovní listina

Gabriela Soukalová a útok na druhou výhru v řadě. To je největší tahák dnešních stíhacích závodů. Muži jedou už v 11:00, ženy pak ve 13:30.

Před stíhacím závodem mužů

S luxusním 52sekundovým náskokem vjede do dnešního stíhacího závodu mužů Martin Fourcade. Má tak na dosah výhru ve čtvrté stíhačce v řadě v Östersundu. Zajímavější by měl být boj o druhé místo v podání trojice Norů Ole Einar Bjørndalen, Johannes Thingnes Bø a Emil Hegle Svendsen, dvojice Němců Arnd Peiffer a Benedikt Doll a Francouze Quentina Fillona Mailleta. Jen z tribuny budou své kolegy sledovat Simon Schempp či Lukas Hofer, jež se nevešli mezi 60 nejlepších ve sprintu.

Češi na startu

13. Michal Krčmář (+1:55)

24. Michal Šlesingr (+2:12)

38. Tomáš Krupčík (+2:33)

40. Ondřej Moravec (+2:36)

54. Jaroslav Soukup (+3:10)

Startovní listina stíhacího závodu mužů

Před stíhacím závodem žen

Stíhací závod dokázala v minulosti v Östersundu už dvakrát vyhrát Kaisa Mäkäräinenová, nyní to však bude mít z 10. místa těžké. Mnohem lepší je pozice Gabriely Soukalové, které do závodu vyrazí 15 sekund před nejbližší pronásledovatelkou Italkou Federicou Sanfilippovou. Na třetí Olenu Pidhrušnou bude náskok dokonce 38vteřinový. Dále jsou rozdíly velmi malé, tak můžeme čekat útok na čelní příčky od 6. Marie Dorinové Habertové, 14. Veroniky Vítkové či 20. Dorothey Wiererové. Z velkých jmen se do stíhačky nekvalifikovaly třeba Valj Semerenková nebo Susan Dunkleeová.

Češky na startu

1. Gabriela Soukalová

14. Veronika Vítková (+1:00)

43. Eva Puskarčíková (1:57)

Startovní listina stíhacího závodu žen

LIVE výsledky

Přímý přenos na webu ČT sport

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *