Home > Preview > SP Canmore 2016: Startovní listina sprintu žen

SP Canmore 2016: Startovní listina sprintu žen

startovní listina

startovní listina

Přesně 90 biatlonistek se dnes v 19:15 vydá na start sprintu v kanadském Canmore. Uvidíme i pět českých reprezentantek v čele s Gabrielou Soukalovou, jež pojede v dresu pro vedoucí ženu Světového poháru a disciplíny.

Před sprintem žen

Gabriela Soukalová absolvovala před odletem do zámoří týdenní trénink v italském Antholzi. To by mohlo hrát významnou roli v podobně vysoko položeném Canmore. Velkou konkurentkou by naší biatlonistce měla být Italka Dorothea Wiererová. Třetí žena hodnocení SP má v posledních týdnech velkou formu, navíc má ráda velké nadmořské výšky. To samé platí pro její krajanku Karin Oberhoferovou či Anaïs Bescondovou z Francie. Vynikající výkonnost z Itálie bude chtít do Kanady přenést Jekatěrina Jurlovová a zapomínat nesmíme ani na rychlé trio Dorinová Habertová, Dahlmeierová a Mäkäräinenová.

Pro Veroniniku Vítkovou by dnešní sprint mohl být útokem již na 7. příčku celkového pořadí SP. Eva Puskarčíková by se zase mohla dobře naladit na zítřejší hromadný start, kam se bude chtít podívat i Lucie Charvátová. K tomu by ovšem potřebovala hodně dobrý výsledek. Nejmladší členka týmu Jessica Jislová vyhlíží premiérové body.

Češky na startu

13. Gabriela Soukalová (19:21:30)

21. Eva Puskarčíková (19:25:30)

28. Veronika Vítková (19:29:00)

33. Lucie Charvátová (19:31:30)

59. Jessica Jislová (19:44:30)

Startovní listina sprintu žen

LIVE výsledky

Přímý přenos na webu ČT sport

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *