Home > Závody > SP Chanty-Mansijsk: Závody s hromadným startem zrušeny!

SP Chanty-Mansijsk: Závody s hromadným startem zrušeny!

Chanty-Mansijsk

Chanty-Mansijsk

Foto: Stadion v Chanty-Mansijsku (© ugrasport.com)

Letošní sezóna končí trochu předčasně. Kvůli silnému větru musely být dnes v Chanty-Mansijsku zrušeny závody s hromadným startem. Gabriela Soukalová tak získala další malý křišťálový glóbus, když v hodnocení hromadných startů o pět bodů porazila Marii Dorinovou Habertovou.

Na ruskou Sibiř dorazil opravdu silný vítr. Závodit s ohledem na bezpečnost biatlonistů skutečně nešlo. Sílu větru nejlépe ukazují záběry přímo z místa.

2 thoughts on “SP Chanty-Mansijsk: Závody s hromadným startem zrušeny!

  1. Když jsem viděl ten padající stožár s osvětlením, bylo mi jasné, že závody nebudou, JURY ROZHODLA SPRÁVNĚ – závody by byly nejenom neregulérní, ale taky nebezpečné (a to pro všechny! – závodníky, diváky i pořadatele). – Ale co se týká zrušení závěrečného večírku, tam šlápla jury vedle (slušně řečeno…); nejsem sice příznivcem popíjení, ale po 4 měsících závodů by si biatlonisté zasloužili, aby se s uplynulou sezónou rozloučili po svém. Takhle se stejně bude oslavovat (a asi divočeji) a vítězové jsou ošizeni o slavnostní ceremoniál. ŠKODA.

  2. Škoda že se takto nešťastně (z hlediska pořadatelů) loučí ChantyMansijsk s pořádáním Světového poháru. Vidím, že v příští sezóně tam nebude ani IBU Cup, což je dvojnásobná škoda. Snad se tam poháry ještě vrátí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *