Home > Preview > SP Östersund 2016: Startovní listina vytrvalostního závodu žen

SP Östersund 2016: Startovní listina vytrvalostního závodu žen

Dorothea Wiererová

První letošní individuální měření sil v rámci Světového poháru budou mít na svědomí ženy. Ve středu je od 18:00 v Östersundu čeká vytrvalostní závod.

Vytrvalostní závod žen
30. 11. | 18:00
cze 8. Vítková, 12. Puskarčíková, 20. Koukalová, 37. Charvátová, 58. Jislová
Startovní listina

Poslední rána loni připravila Gabriela Koukalovou o vítězství v úvodním vytrvalostním závodě v Östersundu. Nakonec skončila pátá. Kromě této pozice bude obhajovat i žlutý trikot, který na sobě ponese jako šampionka minulého ročníku.

Z pozice loňské vítězky zase půjde do závodu Dorothea Wiererová. A italská reprezentantka je vzhledem k výborné formě i nyní velkou favoritkou. Možná tou největší. Kaisa Mäkäräinenová, Laura Dahlmeierová či Marie Dorinová Habertová by neměly mít takovou střeleckou jistotu.

Z perfektní práce na střelnici naopak budou chtít tradičně těžit Ukrajinky Julija Džimová či Olena Pidhrušná. A velký pozor na mladou Rakušanku Lisu Hauserovou. Běh této vynikající střelkyně se lepší a lepší.

Poslední vytrvalostní závody v Östersundu se vydařily i Veronice Vítkové. Vedle ní a Koukalové na startu uvidíme i Evu Puskarčíkovou, Lucii Charvátovou a Jessicu Jislovou.

Foto: Dorothea Wiererová (© Sean Rowe, pod licencí BY-NC-ND)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *