Home > Preview > SP Presque Isle 2016: Startovní listiny stíhacích závodů

SP Presque Isle 2016: Startovní listiny stíhacích závodů

startovní listina

startovní listina

Využije Gabriela Soukalová výborné výchozí pozice ve stíhačce k dalšímu vítězství? Závod začíná v 19:10, ještě předtím pojedou od 17:30 muži.

Před stíhacím závodem mužů

Téměř půl minuty k dobru bude mít proti svým soupeřům k dobru Johannes Bø. Pak pojede s větším náskokem na další závodníky duo Anton Šipulin a Martin Fourcade. Naskýtá se otázka, jestli se tedy někdo dokáže ještě zapojit do boje o stupně vítězů.

Určitě bychom si to přáli u Michala Šlesingra, ten ovšem ztrácí ze 14. příčky na pódium 50 sekund. Český reprezentant má i tak o motivaci postaráno. Už přes měsíc totiž čeká na umístění v elitní desítce.

Češi na startu

14. Michal Šlesingr (+1:20)

29. Michal Krčmář (+1:53)

Startovní listina stíhacího závodu mužů

Před stíhacím závodem žen

Vynikající výchozí pozici k útoku na 12. výhru v kariéře a upevnění žlutého trikotu bude mít Gabriela Soukalová. Po vítězství ve sprintu odstartuje s náskokem 18 vteřin na Američanku Susan Dunkleeovou. O tři vteřiny víc ztrácí třetí žena hodnocení Světového poháru Marie Dorinová Habertová. Druhá nejlepší biatlonistka této sezóny Dorothea Wiererová má manko už 39 sekund.

Dobré postavení na startu mají i další české reprezentantky v čele s 10. ze sprintu Veronikovu Vítkovou. Pokud by dnes dojela do 8. místa, tak v pořadí SP přeskočí 7. Lauru Dahlmeierovou.

Češky na startu

1. Gabriela Soukalová

10. Veronika Vítková (+0:45)

19. Lucie Charvátová (+1:22)

25. Eva Puskarčíková (+1:32)

Startovní listina stíhacího závodu žen

LIVE výsledky

Přímý přenos na webu ČT sport

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *