Home > Placené články > Startuje hra Fantasy Biathlon o 1500 €. Koho vybrat do týmu?

Startuje hra Fantasy Biathlon o 1500 €. Koho vybrat do týmu?

S prvními individuálními závody Světového poháru odstartuje hra Fantasy Biathlon. O co jde? Vybíráte si do týmu 20 biatlonistů, kteří vám sbírají body na základě skutečných výkonů. Ti nejlepší si rozdělí ceny v hodnotě 1500 €.

Ve hře Fantasy Biathlon máte k dispozici rozpočet ve výši 285 milionů, který vám musí vystačit na nákup 20 biatlonistů. Není tedy možné nakoupit jen hvězdy. Je potřeba ukázat biatlonové znalosti a sáhnout po jménech, která tolik nestojí a mohla by překvapit.

Vítěz hry si odnese odměnu v minimální výši 300 €, na finanční bonus si sáhnou i další. Vstup do hry přitom vyjde jen na 7 €.

Web hry Fantasy Biathlon

10 tipů na levné nákupy

Justine Braisazová – 18,9 milionu

Francouzka může ve 22 letech doufat v další výkonnostní progres. V minulé sezóně se dočkala premiérové výhry, teď bude usilovat o další.

Denise Herrmannová – 18,2 milionu

Bývalá běžkyně na lyžích získala další střelecké zkušenosti, které by jí mohly umožnit navázat na dvě výhry z loňska.

Tiril Eckhoffová – 18,1 milionu

Kralovala na tradičních předsezónních závodech ve Sjusjøenu. Hlavně její běžecká forma musí soupeřkám nahánět hrůzu.

Veronika Vítková – 16,4 milionu

Spolupráce s norským koučem Egilem Gjellandem jí evidentně svědčí. V přípravě skvěle střílela a náladu jí zvedl i zisk titulu letní mistryně světa.

Hanna Öbergová – 15,6 milionu

Od nečekané olympijské výsledky se teď budou očekávat dobré výsledky ve Světovém poháru. Svěřenkyně respektovaného kouče Pichlera k nim má dobře našlápnuto.

Jakov Fak – 15,5 milionu

Po zdravotních peripetiích by měl být konečně fit, což zmanená jediné: Opět s ním musíme počítat v boji o nejvyšší příčky.

Ondřej Moravec – 10,8 milionu

Jak sám říká, cítí se nejlíp za poslední roky a z biatlonu má opět radost. Pod vedením Zdeňka Vítka by rád navázal na výsledky z životní sezóny 2014/15.

Johannes Kühn – 5,3 milionu

Velmi rychlý běžec zažil loni průlomovou sezóny, když skončil v celkovém hodnocení Světového poháru 28. Jen zlepšit tu 71,3% střelbu.

Dmitrij Malyško – 3,4 milionu

Při absenci Antona Šipulina by měl být ruskou jedničkou. Alespoň to naznačil dvěma výhrami v kontrolních závodech.

Tero Seppälä – 3,2 milionu

Dost možná převezme štafetu finské jedničky po Kaise Mäkäräinenové. Ve 22 letech příjemně překvapil 20. místem na Zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu.

Chci si vytvořit vlastní tým

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *