Home > Novinky > Úvod bez královen. Dahlmeierová je nemocná a také zmešká start sezóny

Úvod bez královen. Dahlmeierová je nemocná a také zmešká start sezóny

Laura Dahlmeierová

První závody Světového poháru budou bez ženy ve žlutém trikotu. Laura Dahlmeierová krátce před startem sezóny onemocněna a vynechá minimálně nedělní smíšenou štafetu. Pravděpodobně však nezasáhne ani do následných individuálních závodů. Podobně jako Gabriela Koukalová.

„Život je pestrý a plný překvapení. Ještě minulý týden jsem se s velkým očekáváním připravovala na start Světového poháru v Östersundu. Teď jsem nachlazená a musím si na první závody počkat,“ napsala dnes Němka na své facebookové stránce.

Dahlmeierová měla o uplynulém víkendu vyzkoušet svou formu v norském Sjusjøenu, ale kvůli nachlazení předčasně odcestovala domů do Německa. Tam měla nemoc co nejrychleji vyléčit, což se ale zatím nestalo.

Vítězku 10 závodů loňského ročníku Světového poháru by mohla nahradit Denise Herrmannová. Bývalá běžkyně na lyžích právě zvítězila ve zmiňovaném Sjusjøenu, když za sebou díky fantastickému běhu nechala i Marii Dorinovou Habertovou, Tiril Eckhoffovou, Dorotheu Wiererovou, Darju Domračevovou a další hvězdy.

Foto: Laura Dahlmeierová (© Sean Rowe, pod licencí BY-NC-ND)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *