Kdo bude závodit na Mistrovství světa v Pokljuce, které se odehraje od 10. do 21. února? Podívejte se na nominace jednotlivých týmů, které postupně doplňujeme.
Česko
Ženy: Markéta Davidová, Lucie Charvátová, Jessica Jislová, Eva Puskarčíková, Tereza Voborníková
Muži: Mikuláš Karlík, Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jakub Štvrtecký, Milan Žemlička
Francie
Ženy: Anaïs Bescondová, Justine Braisazová-Bouchetová, Chloé Chevalierová, Anaïs Chevalierová-Bouchetová, Julia Simonová
Muži: Fabien Claude, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Antonin Guigonnat, Emilien Jacquelin
Německo
Ženy: Maren Hammerschmidtová, Denise Herrmannová, Janina Hettichová, Vanessa Hinzová, Franziska Preußová
Muži: Benedikt Doll, Johannes Kühn, Erik Lesser, Arnd Peiffer, Roman Rees
Norsko
Ženy: Tiril Eckhoffová, Karoline Knottenová, Ida Lienová, Marte Olsbuová Røiselandová, Ingrid Tandrevoldová
Muži: Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø, Johannes Dale, Vetle Christiansen, Sturla Lægreid
Polsko
Ženy: Monika Hojniszová-Staręgová, Joanna Jakiełová, Anna Mąková, Kinga Zbylutová, Kamila Żuková
Muži: Grzegorz Guzik, Tomasz Jakieła, Andrzej Nędza-Kubiniec, Marcin Szwajnos
Rakousko
Ženy: Lisa Hauserová, Katharina Innerhoferová, Christina Riederová, Julia Schwaigerová, Dunja Zdoucová
Muži: Julian Eberhard, Simon Eder, David Komatz, Felix Leitner, Harald Lemmerer
Rusko (RBU)
Ženy: Taťjana Akimovová, Uľjana Kajševová, Irina Kazakevičová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Jevgenija Pavlovová
Muži: Anton Babikov, Jevgenij Garaničev, Karim Chalili, Matvej Jelisejev, Eduard Latypov, Alexandr Loginov
Slovinsko
Ženy: Lea Einfaltová, Polona Klemenčičová, Živa Klemenčičová, Lena Repincová, Nika Vindišarová
Muži: Klemen Bauer, Alex Cisar, Miha Dovžan, Jakov Fak, Lovro Planko, Rok Tršan, Anton Vidmar
Švédsko
Ženy: Mona Brorssonová, Elvira Öbergová, Hanna Öbergová, Linn Perssonová, Johanna Skottheimová
Muži: Peppe Femling, Jesper Nelin, Martin Ponsiluoma, Sebastian Samuelsson, Malte Stefansson
Švýcarsko
Ženy: Irene Cadurischová, Aita Gasparinová, Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Lena Häckiová
Muži: Jeremy Finello, Niklas Hartweg, Martin Jäger, Benjamin Weger, Serafin Wiestner
Ukrajina
Ženy: Darja Blašková, Julija Džimová, Anastasija Merkušynová, Olena Pidhrušná, Valj Semerenková, Vita Semerenková
Muži: Bogdan Cymbal, Anton Dudčenko, Dmytro Pidručnyj, Artěm Pryma, Artěm Tyščenko
USA
Ženy: Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Deedra Irwinová, Chloe Levinsová, Joanne Reidová
Muži: Jake Brown, Sean Doherty, Max Durtschi, Leif Nordgren, Paul Schommer