Home > Placené články > 10 tipů na levné nákupy ve hře Fantasy Biathlon

10 tipů na levné nákupy ve hře Fantasy Biathlon

S prvními individuálními závody startuje hra Fantasy Biathlon, ve které sestavujete tým 20 biatlonistů. Ti vám pak sbírají body podle toho, jak se jim daří. O motivaci je postaráno, nejúspěšnější hráči si rozdělí ceny v hodnotě 2500 €.

Kouzlo hry Fantasy Biathlon je v tom, že máte omezený rozpočet 290 milionů. Nemůže tak nakoupit jen samé hvězdy. V následujícím článku vám dáme 10 tipů na velmi levné nákupy.

Paulína Fialková – 17,7 milionu

Po konci Kuzminové nová slovenská jednička je hluboko pod cenou. V minulé sezóně patřila k nejlepším a dá se očekávat, že zabojuje třeba i o první trojku v celkovém hodnocení.

Simon Schempp – 17,6 milionu

Minulá sezóna mu i vinou zdravotních problémů nevyšla, skončila předčasně už v Oberhofu. V létě ale Schempp zářil a vyslal soupeřům vzkaz: Jsem zpět a zabojuji o nejvyšší příčky.

Mona Brorssonová – 11,1 milionu

Ve stínu Hanny Öbergové zažila životní sezónu, během které si v Novém Městě na Moravě zajela životní páté místo. To zopakovala i na Mistrovství světa v Östersundu.

Johannes Kühn – 10,7 milionu

Rychlý Němec zazářil druhým místem na začátku minulé sezóny, ale pak se odmlčel. Nyní se připomenul vítězstvím ve skvěle obsazeném sprintu v Sjusjøen.

Felix Leitner – 10,3 milionu

Mladý Rakušan si na konci minulé sezóny zajel nejprve životní desáté místo a pak dokonce čtvrté místo v Oslu. Od 22letého borce čekejme další progres.

Émilien Jacquelin – 8,8 milionu

Čtyřiadvacetiletý Francouz udělal v minulé sezóně skok ze 46. místa v celkovém hodnocení na 24. Nyní by se mohl přiblížit ke svým slavnějším krajanům.

Kamila Żuková – 7,7 milionu

Juniorská souputnice Markéty Davidové chce navázat na úspěchy české biatlonistky. Své možnosti Polka naznačila v Soldier Hollow, kde brala 6. a 8. příčku.

Světlana Mironovová – 4,2 milionu

Čtyři miliony za jednu z nejrychlejších biatlonistek? No neberte to. Léto navíc ukázalo, že Ruska ustálila i střelbu. Ovládla domácí šampionát i nominační závody.

Fabien Claude – 3,9 milionu

Nejstarší z bratrského tria už se zařadil mezi nejrychlejší běžce. Pokud pod vedením kouče Francka Badioua vylepší i 73% střelbu, bude hodně vysoko.

Eva Kristejn Puskarčíková – 3,7 milionu

V předsezónních závodech zaujala velmi dobrými běžeckými výkony. Pokud si je udrží, může pravidelně atakovat elitní desítku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *