Home > Novinky > Biatlon bude opět na obrazovkách ČT sport a Eurosportu. Diváci se dočkají i novinek

Biatlon bude opět na obrazovkách ČT sport a Eurosportu. Diváci se dočkají i novinek

Biatlon TV

Na bohatou porci biatlonových přenosů se mohou těšit všichni čeští fanoušci. Stejně jako v minulých letech odvysílají všechny přímé přenosy ČT sport a Eurosport.

Komentátorskou jedničkou biatlonu zůstane na ČT sport Jiří Rejman. Stejně jako v minulé sezóně ho někdy zastoupí Tomáš Lachman. Přímé přenosy zpestří spolukomentátoři z řad expertů. Česká televize by navíc měla vyrukovat s jedním novým jménem. Kromě kompletního Světového poháru je v jednání i vysílání Mistrovství Evropy.

Samotnou kapitolou pak bude Světový pohár v Novém Městě na Moravě. Při této příležitosti nebude chybět tradiční studio moderované Petrem Kubáskem a expertem Ivanem Masaříkem. Divákům se představí také spolukomentátor Roman Dostál a analytik Miroslav Langer. O reportáže a ohlasy se budou starat Tomáš Lachman, Jana Niklová a Tomáš Klement.

Největší novinkou bude studio přímo v dějišti Mistrovství světa v Hochfilzenu. Podobné výsady se přitom na ČT sport dostalo jen olympijským hrám a mistrovství světa v hokeji.

Pevné postavení bude mít biatlon i ve vysílání Eurosportu. V roli komentátorů se opět představí šéfredaktor české redakce Eurosportu Michal Šíma a Béla En. Těšit se můžete i na telefonické rozhovory během přímých přenosů.

Přehledný program biatlonových přenosů na ČT sport a Eurosportu najdete na našem webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *