Home > Novinky > Česká firma ALPINE PRO se stala oficiálním dodavatelem oblečení pro IBU

Česká firma ALPINE PRO se stala oficiálním dodavatelem oblečení pro IBU

Představení partnerství IBU s firmou ALPINE PRO

Český výrobce sportovního oblečení ALPINE PRO slaví velký úspěch. Firma, která již nějakou dobu obléká české biatlonisty, se stala oficiálním dodavatelem oblečení pro Mezinárodní biatlonovou unii. Do letošní sezóny měla IBU uzavřené partnerství s firmou Adidas.

IBU včera podepsala smlouvu s ALPINE PRO až do roku 2022. ALPINE PRO přitom dodává oblečení i Českému svazu biatlonu, Českému olympijskému a paralympijskému týmu, Českému svazu kanoistiky, Českému svazu juda a také úseku severské kombinace.

Nyní český výrobce zajistí zimní i letní oblečení pro členy výkonného výboru, zaměstnance a rozhodčí IBU. Součástí dodávky budou i kolekce pro ceremoniály a speciální akce, například pro Zimní olympijské hry v Pekingu 2022.

„ALPINE PRO je oceňovanou firmou, která se osvědčila jako dodavatel špičkového zimního oblečení pro sportovce světové třídy. Nepochybujeme o tom, že bude perfektním partnerem a velmi se těšíme na naši spolupráci,“ pochvaluje si podpis smlouvy s novým partnerem prezident IBU Olle Dahlin.

S firmou ALPINE PRO má bohaté zkušenosti první viceprezident IBU a prezident ČSB Jiří Hamza. „S ALPINE PRO úzce spolupracuji mimo IBU, takže z vlastní zkušenosti vím, že jde o prvotřídního výrobce oblečení. Toto partnerství bude velkým přínosem pro obě strany a zajistí IBU velmi kvalitní zimní oblečení.“

Uzavřené partnerství samozřejmě kvituje i ředitel a jeden ze zakladatelů firmy Václav Hrbek. „Je nám potěšením být oficiálním dodavatelem oblečení pro IBU v dalších třech letech. Navazuje to na naši dlouhodobou strategii oblékat vrcholové sportovce, týmy a organizátory. S IBU sdílíme stejné hodnoty a jsme nadšení, že naše oblečení budou nosit vrcholní představitelé právě této organizace.“

Zdroj: IBU
Foto: Představení partnerství IBU s firmou ALPINE PRO (© IBU)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *