Home > Novinky > Dahlmeierová se rozloučí s kariérou na exhibici v Gelsenkirchenu. Na startu bude i Wiererová

Dahlmeierová se rozloučí s kariérou na exhibici v Gelsenkirchenu. Na startu bude i Wiererová

Laura Dahlmeierová

Pořadatelé tradiční exhibice World Team Challenge oznámili jména prvních účastníků. Na fotbalovém stadionu v německém Gelsenkirchenu budou 28. prosince závodit Laura Dahlmeierová či Dorotohea Wiererová.

Jako první organizátoři exhibičního závodu smíšených dvojic představili oba domácí páry. Ten první tvoří Denise Herrmannová a Benedikt Doll, ten druhý Laura Dahlmeierová a Erik Lesser.

„Biathlon auf Schalke je super akce, velmi emotivní zážitek. S Denise bychom chtěli tento rok vyhrát. A Lauře přeji povedený rozlučkový závod,“ připomíná Benedikt Doll fakt, že pro Lauru Dahlmeierovou to bude úplně poslední závod v kariéře.

Dahlmeierová už exhibici v Gelsenkirchenu v roce 2013 vyhrála, tehdy s Florianem Grafem. Lesser byl zase dvakrát druhý spolu s Franziskou Hildebrandovou.

Třetí potvrzenou dvojicí jsou Italové Dorothea Wiererová a Lukas Hofer, kteří ovládli loňský ročník.

„Vedle pro mě tak důležitého domácího Mistrovství světa v Anterselvě 2020 je obhajoba vítězství na World Team Challenge dalším cílem, na který bych ráda dosáhla. Už se těším, až budeme spolu s Lukasem obhajovat tento mimořádný titul,“ nechala se slyšet Wiererová.

Zdroj: biathlon-aufschalke.de
Foto: Laura Dahlmeierová (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *