Home > Novinky > Gabriela Koukalová podle Blesku na olympiádu nepojede

Gabriela Koukalová podle Blesku na olympiádu nepojede

Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová se na olympiádě v Pchjongčchangu nepředstaví. Alespoň podle informací, které má k dispozici bulvární deník Blesk. Šéf českého biatlonu Jiří Hamza to komentovat nechtěl a odkázal na pondělí, kdy svaz přijde s oficiálním stanoviskem.

Už od začátku přípravy se Gabriela Koukalová potýká s bolavými lýtky. Kvůli nim v této sezóně nenaskočila ani do jednoho závodu a podle zdroje Blesku už ukončila trénink.

Koukalová měla zhruba v polovině měsíce sama oznámit, zda do Pchjongčchangu pocestuje. Už dříve uvedla, že by v účasti neviděla smysl, pokud by se v lednu nepředstavila ani na jednom podniku Světového poháru. A to se moc reálně nejeví. Šéftrenér Ondřej Rybář před týdnem prohlásil, že jeho svěřenkyně stále není schopná závodit.

Gabriela Koukalová měla být po úspěšních v posledních letech jednou z největších českých nadějí na zisk cenných kovů. Ty už ukořistila před čtyřmi lety v Soči, když byla stříbrná v hromadném startu a také spolu se smíšenou štafetou. Letos navíc zpětně získala bronz za štafetu.

Zdroj: Blesk.cz
Foto: Gabriela Koukalová (Autor: Petr Zbranek)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *