Home > Rozhovory > Koukalovou překvapil rychlý běh. Chválila servismany

Koukalovou překvapil rychlý běh. Chválila servismany

Gabriela Koukalová

Gabrielu Koukalovou dnes v Oberhofu dovedl k výhře vedle čistého konta i rychlý běh, který dokázala v závěru ještě stupňovat. I ke svému překvapení.

„Taktiku jsem zvolila chytře.“

Gabriela Koukalová o výborném běhu: „Byla jsem překvapená, protože jsem si myslela, že se vzhledem ke své konstituci nebudu moc chytat v kopcích. Dnes ale předvedli servismani skvělou práci a přála bych si, aby to takto pokračovalo.“ (Český rozhlas)

Gabriela Koukalová o taktice: „Ve spoustě závodů jsem měla hodně energie v prvním kole, ale scházela mi v tom posledním. Myslím, že dnes jsem zvolila taktiku chytře.“ (IBU)

„Bylo to těžké.“

Kaisa Mäkäräinenová: „Před stojkou jsem se cítila celkem jistě, ale na své poměry jsem začala střílet příliš rychle. Po druhé chybě jsem si pomyslela: A je to tu zas, musím na trestné kolo a pak se uvidí.“ (IBU)

Marie Dorinová Habertová: „Jsem hodně spokojená. Ke konci roku jsem měla hodně starostí. Byla jsem trochu nemocná, takže jsem od sebe nic nečekala.“ (L’EQUIPE)

Darja Domračevová: „Doufám, že to bude závod od závodu lepší. Dnes to byl první závod a abych byla upřímná, tak to bylo těžké.“ (Match TV)

Foto: Gabriela Koukalová (Autor: Sean Rowe, pod licencí BY-NC-ND)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *