Home > Novinky > Martin Fourcade se stal ambasadorem značky Rossignol

Martin Fourcade se stal ambasadorem značky Rossignol

Martin Fourcade

Dlouhá léta vídáme Martina Fourcada s produkty značky Rossignol, teď se ale spolupráce francouzské biatlonové legendy a neméně proslulého výrobce sportovního vybavení ještě zintenzivní.

Martin Fourcade a ředitel Rossignolu Bruno Cercley podepsali smlouvu, která z pětinásobného olympijského vítěze udělá ambasadora značky a to až do konce kariéry. Pak bude navíc spolupráce pokračovat po dobu dalších tří let.

Nejlepší biatlonista posledních let byl pro Rossignol logickou volbou díky své vášni pro sport, autentičnosti a každodenní honbě za špičkovými výkony.

„Mé spojení s Rossignolem je víc než jen marketing. S produkty této značky jsem dosáhl na všechna svá vítězství. Když jsme se s Brunem Cercleyem bavili o rozšíření spolupráce i na další produkty, tak mi to hned dávalo smysl. Cítím se jako součást komunity a rodiny Rossignol. Se značkou jsem vyrostl a díky každodennímu kontaktu a výměně poznatků neustále zlepšujeme její produkty,“ těší Fourcada, který bude kromě lyžařského vybavení propagovat i horská kola či volnočasové oblečení.

Nadšený je z rozšířené spolupráce samozřejmě i šéf Rossignolu. „Martin Fourcade už je dnes součástí historie Rossignolu a sdílíme spoustu společných hodnot, které nás doprovází jak u lyžování, tak mimo něj. To, že bude spolupráce pokračovat i po konci Martinovy kariéry, je pro nás velkou motivací a důkazem neochvějné důvěry.“

Zdroj: ski-nordique.net
Foto: Martin Fourcade (Autor: Petr Slavík)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *