Home > Novinky > Nominace týmů pro Světový pohár v Östersundu

Nominace týmů pro Světový pohár v Östersundu

Östersund

Östersund

Foto: Östersund (© Andreaze/Wikipedia, pod licencí BY-SA)

Světový pohár v biatlonu odstartuje ve švédském Östersundu už za dva dny. V tuto dobu známe jména většiny závodníků, kteří se nám na začátku sezóny ukážou.

Muži

Bělorusko: Vladimir Čepelin, Dmitrij Djužev, Jurij Ljadov, Raman Jaljotnau

Bulharsko: Krasimir Anev, Dimitar Gerdžikov, Vladimir Iliev, Michajl Kletčerov, Dimitar Partalov, Anton Sinapov

Česká republika: Michal Krčmář, Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr

Estonsko: Kalev Ermits, Kauri Koiv, Roland Lessing, Martin Remmelg

Finsko: Tuomas Grönman, Matti Hakala, Olli Hiidensalo

Francie: Jean-Guillaume Béatrix, Simon Desthieux, Quentin Fillon Maillet, Martin Fourcade, Simon Fourcade, Antonin Guigonnat

Itálie: Thomas Bormolini, Christian De Lorenzi, Lukas Hofer, Dominik Windisch

Kanada: Nathan Smith, Brendan Green, Christian Gow, Macx Davies, Scott Gow

Kazachstán: Maxim Braun, Anton Pantov, Jan Savicky

Litva: Karol Dombrovski, Tomas Kaukenas, Vytautas Strolia, Rokas Suslavičius

Lotyšsko: Daumants Lusa, Rolands Puzulis, Andrejs Rastorgujevs, Roberts Slotins

Německo: Erik Lesser, Daniel Böhm, Arnd Peiffer, Simon Schempp, Andreas Birnbacher, Benedikt Doll

Norsko: Ole Einar Bjørndalen, Johannes Thingnes Bø, Tarjei Bø, Emil Hegle Svendsen, Henrik L’Abée-Lund, Lars Helge Birkeland

Polsko: Grzegorz Guzik, Mateusz Janik, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Szczurek

Rakousko: Simon Eder, Dominik Landertinger, Julian Eberhard, Sven Grossegger, Daniel Mesotitsch

Rusko: Anton Šipulin, Dmitrij Malyško, Jevgenij Garaničev, Timofej Lapšin, Maxim Cvetkov, Alexej Volkov, Alexej Slepov, Anton Babikov

Slovensko: Tomáš Hasilla, Matej Kazár, Miroslav Matiaško, Martin Otčenáš

Slovinsko: Klemen Bauer, Miha Dovžan, Jakov Fak, Lenart Oblak, Rok Tršan

Švédsko: Ted Armgren, Tobias Arwidson, Peppe Femling, Frederik Lindström, Jesper Nelin

Švýcarsko: Jeremy Finello, Martin Jäger, Ivan Joller, Benjamin Weger, Serafin Wiestner

USA: Lowell Bailey, Tim Burke, Leif Nordgren, Sean Doherty

Ukrajina: Dmytro Pidručnyj, Artěm Pryma, Vladimir Semakov, Serhij Semenov

Velká Británie: Scott Dixon, Marcel Laponder

Ženy

Bělorusko: Nastassia Dubarezavová, Iryna Kryuková, Nadzeja Pisarevová, Naděžda Skardinová, Hanna Solová, Darja Jurkevičová

Bulharsko: Daniela Kadevová, Dafinka Koevaová, Stefani Popovová, Desislava Stojanovová, Emilia Jordanovová

Česká republika: Lucie Charvátová, Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková

Estonsko: Meril Beilmannová, Kadri Lehtlaová, Johanna Talihärmová

Finsko: Kaisa Mäkäräinenová, Mari Laukkanenová, Annukka Siltakorpiová

Francie: Anaïs Bescondová, Marine Bollietová, Justine Braisazová, Marie Dorinová Habertová, Enora Latuillièreová, Coline Varcinová

Itálie: Nicole Gontierová, Karin Oberhoferová, Federica Sanfilippová, Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová

Kanada: Rosanna Crawfordová, Megan Tandyová, Zina Kocherová, Julia Ransomová

Kazachstán: Anna Kistanovová, Darja Usanovová, Galina Višnevskajaová

Litva: Natalija Korceginová, Gabriele Lescinkaitėová, Natalija Paulauskaitėová, Diana Rasimovičiūtėová

Lotyšsko: Baiba Bendikaová

Německo: Maren Hammerschmidtová, Franziska Hildebrandtová, Vanessa Hinzová, Karolin Horchlerová, Miriam Gössnerová, Franziska Preußová

Norsko: Tiril Eckhoffová, Synnøve Solemdalová, Fanny Birkelandová, Marte Olsbuová, Kaia Nicolaisenová

Polsko: Krystyna Guziková, Magdalena Gwizdońová, Monika Hojniszová, Weronika Nowakowská, Kinga Mitorajová

Rakousko: Lisa Hauserová, Katharina Innerhoferová, Dunja Zdoucová, Fabienne Hartwegerová

Rusko: Olga Podčufarovová, Darja Virolajnenová, Jekatěrina Šumilovová, Jekatěrina Jurlovová, Anna Nikulinová, Tatjana Akimovová

Slovensko: Paulína Fialková, Jana Gereková, Terézia Poliaková

Slovinsko: Anja Erženová, Teja Gregorinová, Andreja Maliová, Urška Pojeová

Švédsko: Mona Brorssonová, Elisabeth Högbergová, Anna Magnussonová, Emma Nilssonová, Linn Perssonová

Švýcarsko: Aita Gasparinová, Selina Gasparinová, Lena Häckiová, Susi Meinenová

Ukrajina: Olga Abramovová, Natalja Burdygová, Julija Džymová, Olena Pidhrušná, Valj Semerenková

USA: Annelies Cooková, Susan Dunkleeová, Hannah Dreissigackerová, Clair Eganová

Velká Británie: Amanda Lightfootová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *