Home > Novinky > Pár snů. Exhibice v Gelsenkirchenu se zúčastní i Bjørndalen s Domračevovou

Pár snů. Exhibice v Gelsenkirchenu se zúčastní i Bjørndalen s Domračevovou

Biatlonoví fanoušci by si měli v kalendáři vyznačit datum 29. prosince. To se v německém Gelsenkirchenu pojede tradiční exhibice Biathlon auf Schalke. Čím bude letos speciální? Na stadionu bundesligového celku se představí Ole Einar Bjørndalen a Darja Domračevová.

Bude to jejich derniéra a zároveň premiéra. Hvězdný manželský pár absolvuje poslední závod v kariéře a zároveň první společný. Před zraky 45 000 fanoušků budou čelit dalším devíti smíšeným dvojicím.

„Oba máme na tuto exhibici hezké vzpomínky. Já jsem na Schalke startovat už několikrát, Darja jednou. Vždycky to byla zábava. Nikde jinde nezažijete takovou atmosféru. Jsme moc rádi, že se můžeme společně rozloučit před tolika fanoušky ve VELTINS-Areně. Bude to pro nás emocionální a nezapomenutelné loučení,“ těší se Ole Einar Bjørndalen, který exhibici už čtyřikrát ovládl. Dvakrát s Lindou Grubbenovou, jednou s Liv Kjersti Eikelandovou a s Gunn Margit Andreassenovou.

O exhibici je tradičně velký zájem, organizátoři prodali už přes 20 000 vstupenek. Přitom kromě norsko-běloruského páru ještě neodtajnili jména dalších startujících.

Zdroj: biathlon-aufschalke.de
Foto: Darja Domračevová a Ole Einar Bjørndalen (© biathlon-aufschalke.de)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *