Home > Preview > SP Pokljuka 2015: Startovní listina sprintu žen

SP Pokljuka 2015: Startovní listina sprintu žen

startovní listina

startovní listina

Tahle trať a disciplína jí skvěle sedí. Navíc pojede v prestižním žluto-červeném trikotu. Gabriela Soukalová je hlavní favoritkou dnešního sprintu v Pokljuce. Začíná se ve 14:30.

Před sprintem žen

Na startu sprintu žen je jediná žena, která tuto disciplínu již dokázala v Pokljuce vyhrát. Gabriele Soukalové se to povedlo dokonce dvakrát. Loni a v roce 2012, kdy to pro českou závodnici byl premiérový triumf ve SP. Žena ve žluto-červeném trikotu by proto měla platit za největší favoritku i nyní.

Před rokem brala ve sprintu v Pokljuce druhé místo Dorothea Wiererová a její aktuální forma dává tušit, že podobné umístění je znovu ve hře. Nahoře by se měly stejně jako v Hochfilzenu pohybovat Němky. Pocit vítězství z nich na slovinských tratích okusila jen Miriam Gössnerová, více šancí uspět by však měla mít třeba Laura Dahlmeierová. Černým koněm závodu by mohla být Běloruska Naděžda Skardinová. V Pokljuce se jí velmi daří, už zde byla třikrát třetí. Zajímavé bude sledovat dvě nejrychlejší běžkyně Marii Dorinovou Habertovou a Kaisu Mäkäräinenovou. Obě se v poslední době střelecky trápí.

Češky na startu

15. Gabriela Soukalová (14:37:30)

21. Veronika Vítková (14:40:30)

37. Eva Puskarčíková (14:48:30)

81. Lucie Charvátová (15:10:30)

92. Jitka Landová (15:16:00)

Startovní listina sprintu žen

LIVE výsledky

Přímý přenos na webu ČT sport

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *