Home > Novinky > Starosti německých biatlonistů. Horchlerovou a Horna čeká kvůli zranění tréninková pauza

Starosti německých biatlonistů. Horchlerovou a Horna čeká kvůli zranění tréninková pauza

Němečtí biatlonisté Karolin Horchlerová a Philipp Horn na několik týdnů vypadli z tréninku. Horchlerová si zlomila žebro, Horn si zase natrhl meniskus. Pro oba je to zvlášť nepříjemná situace, protože v létě mají Němci tradičně nominační závody pro nadcházející sezónu.

„Vynucená pauza. Před třemi týdny jsem si při tréninku zlomila žebro a musím teď zůstat v klidu,“ napsala v pondělí na svém Instagramu Karolin Horchlerová. Jednatřicetiletá sportovkyně může hovořit o velké smůle, protože už v dubnu byla na operaci s holenní kostí.

Ve čtvrtek pak o svých zdravotních problémech psal Philipp Horn: „Po mnoha velmi dobrých tréninkových týdnech na jaře musím teď poprvé zvolnit. Před týdnem jsem byl na operaci s kolenem po tom, co jsem si přivodil natržení menisku. Rekonvalescence běží lépe, než jsem si myslel, takže už se pohybuji bez berlí,“ dodal optimisticky pětadvacetiletý biatlonista. O soustředění v italském Martellu ale přijde.

Zdroj: Instagram K. Horchlerové, Instagram P. Horna
Foto: Karolin Horchlerová (Autor: Igor Stančík)

2 thoughts on “Starosti německých biatlonistů. Horchlerovou a Horna čeká kvůli zranění tréninková pauza

  1. Prosím, opravte ten zdroj… Máte tam Instagram Horchlerová, Instagram Horna. Ať tam je stejný pád, prosím. Buď Horchlerové. Nebo Horn. Jmenuje se Horn, ne Horna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *